nabídky práce: Řidič - Divišov

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 49 výsledků

Řidič/ka nákladního vozidla nová nabídka

RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.
Trhový Štěpánov
30 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Hledáme pracovníky pro svoz živé drůbeže z farem v rámci České republiky.
  • Řidičský průkaz skupiny C + E.
  • Náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč.

Prodejce kvalitních mražených potravin s rozvozem nová nabídka

Family Market s.r.o.
Benešov
  • Do naší rodinné firmy Family Market s.r.o. ( bývalý Family Frost : )) se žlutými autíčky hledáme schopného obchodníka , který rád komunikuje s lidmi, dokáže…

Řidič sk. C+E s profesním průkazem nová nabídka

Středočeský kraj
33 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Náplň: čištění, rozvoz a svoz mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále také obsluha vozidla.
  • Mzda: 33 000 Kč - 45 000 Kč.

Řidič VZV - Rakovník nová nabídka

  • Hledáte v práci okolí Rakovníka a práce skladníka by Vás lákala?
  • Jedná se o navážení materiálů do výrobních hal.
  • Řešení import a export zakázek.

Řidič VZV

Kavalierglass
Sázava
  • Baví Vás práce ve skladu a umíte jezdit s ještěrkou?
  • Je smysl pro pořádek Vaší silnou stránkou?
  • Co bude Vaším denním chlebem?
  • Spolupráce s kolegy ze skladu.

referent/ka dohledu

MV ČR - Služební místa
Benešov
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.
  • Místo je volné Od: 1. května 2020.

OBSLUHA SKÁKACÍHO HRADU, ŘIDIČ/KA 12.9.2020 sobota

Břetislav Bednář
Benešov
1 000 Kč - 1 200 Kč denně
  • OBSLUHA SKÁKACÍHO HRADU, ŘIDIČ/KA.
  • Nabízím brigádu - ŘIDIČ/KA,OBSLUHA SKÁKACÍHO HRADU, vhodná pro pro studenty/ky, muže i ženy, zdatné důchodce.

Řidič/ka MKD.

ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o.
Benešov
  • Stabilní společnost s dlouhodobou tradicí příjme zaměstnance.
  • Požadujeme:ŘP C+E,digitální kartu do tachografu, psychotesty, trestní bezúhonnost.

Řidič VZV - Jablonec nad Nisou - mzda od 25 000 Kč! nová nabídka

25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Budete pracovat jako řidič VZV, povedete záznamy o provozu vysokozdvižného vozíku, a budete mít na starosti bezpečnost jeho naložení.
  • Mzda: 25 - 30 000 Kč.

Řidič VZV - Rudná u Prahy

25 000 Kč měsíčně
  • Odvoz hotových výrobků z výrobní linky a jejich ukládání ve skladu.
  • Zásobování výrobní linky vstupním materiálem.
  • Evidence skladových procesů na PC.

Technik prototypové výroby nová nabídka

  • Řidičský průkaz - skupina B, aktivní řidič.
  • Plnění kvalitativních norem a ukazatelů dle jednotlivých produktů.
  • Podílí se na odhalování odchylek materiálu.

Plánovač procesu nová nabídka

  • Plánování výrobních procesů a technologií používaných ve výrobě.
  • Zajištění komunikace mezi předsériovou a sériovou výrobou.
  • Motivační plat (13. a 14. plat).

Řidič MKD na soupravu. nová nabídka

DUO TRANS CZ, s.r.o.
Benešov
  • C+E, profesní způsobilost,psychotesty,kartu do digitálního tachografu.
  • Plat (včetně stravného) 40-50 tis. čistého.
  • Maximálně jeden víkend v měsíci pracovní.

PLC programátor nová nabídka

  • Provádění výrobní, dokončovací a servisní práce elektro a elektroniky pro zajištění výkonného, kvalitního a…

Práce ve výrobě v Ústí nad Labem. Náborový příspěvek až 40 0...

24 000 Kč měsíčně
  • Do výrobní společnosti v Ústí nad Labem hledáme operátory výroby k různým výrobním linkám - tvarovací, řezací, manipulant - řidič VZV.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!