nabídky práce: Řidič - Dolní Rychnov

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 40 výsledků

řidič MKD

TOP TRANS LINE
Sokolov
35 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • Pravidelná výplata (měsíční příjem vč. stravného 35 až 50 tis.
  • Řidičské oprávnění C, E + platné profesní osvědčení.

Řidič/ka nákladního automobilu.

PRÁCE.TIPS, s.r.o.
Okres Sokolov
  • Náplň práce: převoz materiálu a výrobků z výroby do lakovny a k odběratelům.
  • Nakládání a manipulace s materiálem.
  • Vedení záznamů o provozu vozidla.

referent/ka dohledu

MV ČR - Služební místa
Karlovy Vary
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.
  • Místo působiště (region): Karlovy Vary.

Řidič sk. C Mariánské Lázně

Penam CZ
Mariánské Lázně
  • Naši řidiči ale vozí ten nejčerstvější chleba – ještě teplý přímo z pece.
  • “Řidič, ten tvrdej chleba má”, zpívá se ve známé písničce.
  • Co to v praxi znamená?

Pracovník/ce přepážky-administrátor/ka Sokolov

  • B a jste aktivní řidič/ka s vlastním autem.
  • Jsme jednou z největších firem v České republice.
  • Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty…

referent celního dohledu

OFTALMOLOG

Nemosok
Sokolov
  • Samostatná práce na pracovišti (ambulance + oddělení).
  • Individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce;

Vedoucí směny prodejny

JIP potraviny
  • Organizační a řídící schopnosti z prodejny výhodou.
  • Chcete nastartovat nebo rozvíjet svou kariéru právě v naší společnosti?
  • Ostatní je už na Vás.

referent mobilního dohledu

Inženýr/ka kvality

  • Location: Karlovy Vary Profession: Quality control Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Flexible working hours Experience: 1…