nabídky práce: Řidič - Frenštát pod Radhoštěm

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 121 výsledků
Repharm
Nový Jičín
  • Společnost Repharm je provozovatelem lékáren v rámci skupiny AGEL a tvoří řetězec LÉKÁREN AGEL.
  • V LÉKÁRNÁCH AGEL poskytujeme našim klientům odborný a moderní…
Kopřivnice
  • Jaké činnosti budete mít na starosti?
  • Montáž a stavbu nákladních vozidel na odboru zkoušek a staveb prototypů.
  • Vyučení v oboru automechanik, příp.
Adampol Czech
Frýdek-Místek
  • B min. 1 rok – aktivní řidič.
  • Převoz vozidel v rámci výrobního areálu.
  • Připojování / odpojováni vozidel k nabíjecím stanicím.
  • Práce na hlavní pracovní poměr.
ARPEX MORAVA
Šenov u Nového Jičína
  • Řídíš rád a toužíš po akční práci v dobrém kolektivu?
  • Řidičské oprávnění minimálně skupiny B a C.
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
  • Máte zájem o tuto pozici?
NOSTA
Nový Jičín
  • Pracovní poměr v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o.
  • Praxe 5 let, - profesní řidičský průkaz sk.
Auto Kelly
Nový Jičín
  • Cítíte se za volantem jako ryba ve vodě?
  • Oblast auto-moto je Vám blízká a máte základní orientaci v náhradních auto - dílech?
  • Staňte se součástí našeho týmu!
Human & Hunter spol. s r.o.
Kopřivnice
  • Manipulace a návoz palet do skladových prostor a jejich rozvážka.
  • Platný průkaz řidiče VZV - evropský ( na naftový a elektronický pohon.
Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Studénka
  • Řídit, udržovat a odpovídat za pracovní zemědělské stroje, mechanismy a zařízení.
  • Provádět základní technickou údržbu na svěřené technice.
Röchling Group
Kopřivnice
  • Ve skupině Röchling sami utváříte odvětví.
  • Společně měníme všední den mnoha lidí, protože činíme jejich vozy lehčími, děláme bezpečnější obaly léků a zlepšujeme…
Real Job s.r.o.
Kopřivnice
  • Hledáme posily do týmu řidičů VZV a skladových manipulantů.
  • Požadujeme praxi ve skladu a platný průkaz VZV.
  • Jaká je tedy náplň práce?