nabídky práce: Řidič - Jihomoravský kraj

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 444 výsledků

BRNO - ŘIDIČ sk.B

PartnerFleet s.r.o.
Brno
  • B pro smluvní přepravu osob v rámci Brna a okolí!!
  • Práci na DPP, HPP nebo ŽL.

řidič sk.B plachtová dodávka nová nabídka

Brno
34 000 Kč měsíčně
  • První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
  • JEN PRO OSOBY S PRAXÍ NA PLACHTOVÉ DODÁVCE.
  • Jízda po celé ČR, nárazově SK, A, D. Denní nájezd cca 700 km.

Řidič / Řidička

Pekařství Makovec
Rousínov
28 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Plat: 28 000 - 30 000 Kč.
  • Náplň práce: rozvoz zboží na vlastní prodejny a k zákazníkům po Brně a okolí.
  • Praxe v oboru řidiče minimálně 2 roky.

Řidič nová nabídka

David Bureš
Újezd u Brna
  • Do naší restaurace Maxwell v Újezdě u Brna přijmeme řidiče na rozvoz jídel.

řidič sk. B

Velké Pavlovice +1 lokalita
20 000 Kč měsíčně
  • 14.7.2020/ Rozvoz pečiva v okrese Břeclav, pracovní doba 4,00 - 8,00 hod.
  • Požadujeme zkušenosti s řízením motorového vozidla (ŘP sk.
  • Mzda: 20 000 Kč / měsíc.

Řidič sk.B kuryr nová nabídka

T + T expres CZ s.r.o.
Brno
  • Rozvoz zasilek Brno a okolni regiony.
  • Plat 18 az 25 000 kc.
  • ! Nevolat - ozveme se vam zpět sami. !

Řidič dodávky sk.B.

OPACKOVANEJ s.r.o.
Brno
  • Přijmeme kolegu/ kolegyni na rozvoz zboží po Moravě po - pá (každý den doma).
  • B, spolehlivost, schopnost řízení dodávky, fyzickou zdatnost.

Řidič tramvaje - nástupní mzda cca 32 400 Kč

Dopravní podnik města Brna
Brno
  • Výpis z evidenční karty řidiče včetně bodového hodnocení z místa vydání ŘP.
  • V PRŮBĚHU NÁSTUPNÍHO ŘÍZENÍ ZAJISTÍME:
  • Průměrná nástupní mzda řidiče 32 400,- Kč.

Řidič – rozvoz občerstvení Brno

DoDo Czech
Brno
  • Hledáš flexibilní a rozmanitou práci, kterou si můžeš přizpůsobit svým potřebám i svému místu bydliště?
  • Baví tě řízení a komunikace s lidmi?

Řidič VZV - Retrak, 120 - 130,-Kč/čistého, ubytování, zálohy

OPTIMPULS s.r.o.
Brno
120 Kč - 130 Kč za hodinu
  • Pro přátelskou zavedenou společnost v Brně Pohořelice, hledáme šikovné pracovníky na dlouhodobou spolupráci.
  • Možnost týdenních záloh (út a pá).
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.