nabídky práce: Řidič - Okres Písek

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 64 výsledků

řidič sk. D

Jihočeský kraj
25 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Řidič autobusu (minibusu) - jízdy převážně v noci s čekáním, vyjíždí se z Č. Budějovic.
  • Požadujeme: samostatnost, flexibilita, organizační schopnosti.

řidič - obsluha saco - čistícího vozidla

45 000 Kč - 55 000 Kč měsíčně
  • Požadavky: vyučen, řidičský průkaz sk.
  • C, profesní průkaz řidiče, časová flexibilita, loajalita, ochota učit se novým věcem.
  • Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc.

Bezpečnostní pracovník/pracovnice

134 Kč za hodinu
  • Komunikace s příchozími, podávání informací, kontrola dokladů, kontrola kamerových systémů, obchůzková činnost, aktivní řidič výhovou, AJ nebo NJ výhodou.

Dpp/dpč - řidič autobusů v dálkové přepravě osob

  • Řidič autobusu v linkové dopravě osob - většinou výluky na železnici, práce v Jihočeském kraji.
  • Mzda uvedena za 168 hodin, bez přesčasů a příplatků.

Skladník - řidič SK. B

Písek
140 Kč - 160 Kč za hodinu
  • DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE NEBO DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI.
  • Jedná se o práci ve skladu.
  • Příprava zboží zákazníkovi, skládání zboží a rozvoz zboží po městě a…

Generální ředitel

Manuvia Expert Recruitment
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.
  • Vedení a řízení chodu společnosti.
  • Vybudování tržně a zákaznicky orientované organizace v rámci rozpočtu.

řidič C+E

150 Kč - 160 Kč za hodinu
  • POŽADAVKY: ŘP " C+E" praxe vítána.
  • ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zvláštní prémie až 3000,- Kč, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, stravenky.

Technik/technička – akvaponie

Fakulta rybářství a ochrany vod JU
22 500 Kč - 29 000 Kč měsíčně
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka;
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod.

řidič

Vodňany +1 lokalita
18 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • B, C výhodou - aktivní řidič, fyzická zdatnost.
  • Jedná se o pravidelný rozvoz ovoce a zeleniny - jihočeská oblast.
  • Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc.

řidič mezinárodní kamionové

Doprava Záruba M&K
Vodňany
  • Rozšiřujeme vozový park a do našeho kolektivu přijímáme nové kolegy na pozici řidič mezinárodní kamionové dopravy.
  • Nebo se stavte u nás ve Vodňanech na adrese:

Obchodní Manager

45 000 Kč - 65 000 Kč měsíčně
  • Do významné výrobní společnosti se sídlem na jihu Čech hledáme vhodné uchazeče na pozici Obchodního Managera.

řidič/ka- servisní technik/čka SK. C

31 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: doprava a instalace toaletních kabin a zařízení k zákazníkům; předání a seznámení zákazníků se zařízeními; důkladné provádění servisních prací.

řidič MKD

Rovná +2 lokality
17 800 Kč měsíčně
  • POŽADAVKY: Řidičský průkaz C + E.
  • KONTAKT: Telefonicky 7-15 hod., kontaktní osoba Michal Cimburek, tel. 728883993.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.

Řidič ve stavební firmě.

Lesostavby Třeboň a.s.
Okres Písek
  • Řízení nákladních vozidel nad 12t, odvoz stavebního materiálu, drobné stavební práce při dopravních a vodohospodářských stavbách.

Specialista BOZP a PO - Jižní Čechy

JOBSTART s.r.o.
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič.
  • Pro našeho klienta zajišťující BOZP a PO hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici SPECIALISTA BOZP a PO – JIŽNÍ ČECHY.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.