nabídky práce: Řidič - Hlavní město Praha

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 881 výsledků

Řidič dodávky

Papera
Praha
  • Poznáváš rád/a Čechy a Moravu?
  • Jízda autem a komunikace s lidmi je Tvým potěšením?
  • I Ty spoj svůj život s PAPEROU.
  • Budeš zavážet zboží našim zákazníkům.

Řidič - rozvoz zakázek po Praze na DPČ nová nabídka

LabRemiš s.r.o.
Praha 3
140 Kč za hodinu
  • Hledáme zkušeného řidiče firemního vozidla na rozvoz zakázek zubní laboratoře po Praze.
  • Náplň práce: vyzvedávání nových zakázek od zubních ordinací, rozvoz již…

Řidič sk. B nová nabídka

PIVÁK s.r.o.
Praha
  • Hledáme šikovného spolupracovníka do našeho kolektivu na rozvoz pečiva malým dodávkovým vozidlem.
  • Rozvoz v brzkých ranních hodinách.

řidič- rozvoz zboží po Praze nová nabídka

Petr Boček
Praha +1 lokalita
  • Volnější pracovní doba. řidič si rozvoz organizuje sám.
  • Přijmeme řidiče na rozvoz zboží pro Prahu a okolí.
  • Na dohodu, cca 5hod,/den, pondělí až pátek.

ŘIDIČ sk.B 45.000,- nová nabídka

JF Riders service s.r.o.
Praha 4
300 Kč - 400 Kč za hodinu
  • Nabízíme práci jako řidič sk.B.
  • Pro převoz našich klientů z bodu A. do bodu B.
  • Jedná se o přepravu osob bez taxametru – smluvní přeprava (NEJSME TAXI).

ŘIDIČ SK. B 40 000,- (náborový příspěvek až 5.000 Kč) nová nabídka

J&J Europe transfers s.r.o.
Praha 1
40 000 Kč - 70 000 Kč měsíčně
  • B v Praze pro převoz našich klientů z bodu A do bodu B za předem smluvené ceny, Nejsme TAXI !
  • Nastoupit můžete prakticky v daný den co proběhně osobní pohovor.

Řidič – rozvoz nákupů Praha

DoDo Czech
Praha
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.
  • Hledáš flexibilní a rozmanitou práci, kterou si můžeš přizpůsobit svým potřebám?
  • Baví tě řízení a komunikace s lidmi?

Řidič – rozvoz občerstvení Praha

DoDo Czech
Praha
  • Neomezenou podporu od dispečinku, tvého vedoucího, ale i ostatních řidičů.

Řidič sk.B - týdenní výplata

CZECH ADVANCED TRANSPORT s.r.o.
  • Sháníte stálou práci nebo brigádu kam půjdete jen když máte čas?
  • Naše flotila v Praze přijme nové řidiče sk.B.
  • Mzda 100-180Kč/hod čistého, výplata každý týden.

Řidič odvozu vozu nová nabídka

KAMICAR PRAHA CZ s.r.o.
Praha
  • Hledáme spolehlivé řidiče na pozici řidič odvozu vozu.
  • Jedná se především o večerní a noční směny.
  • Požadujeme: místo bydliště Praha a nejbližší okolí, časovou…

Řidič sk. B - Praha Horní Počernice

  • Rozvoz zboží zákazníkům společnosti, očekávaný výkon 20 zastávek denně.
  • Praxe v řízení dodávkového vozu výhodou.
  • Moderní pracoviště v Horních Počernicích.

Řidič/ka dodávky do 3,5t jízdy EU

JEMA BL s.r.o.
Praha
  • Řidič/ka dodávky do 3,5t jízdy EU.
  • Dobrý den, hledáme do našeho týmu kolegu či kolegyni, jízdy EU převážně Rakousko, Německo, Itálie.

Řidič nová nabídka

Marek Novotný
Praha 5
  • Volná místa na pozici řidič sk.
  • B pro společnost Uber a Bolt.
  • Pravidelná týdenní mzda, vozidlo i pro soukromé účely, bez omezení kilometrů a BEZ VSTUPNÍCH…

Řidič plachtové dodávky sk.B do EU

N logistics transport s.r.o.
Praha 9
25 000 Kč měsíčně
  • Dopravní firma v Praze 9 hledá řidiče sk.
  • B (do 3.5t) na HPP, pro rozvoz zboží plachtovou dodávkou MB Sprinter do EU.

ridic rozvoz pizzy Praha 4 nová nabídka

il forno spol. s r.o.
Praha 4
1 200 Kč - 1 500 Kč denně
  • Pro rozvoz pizzy prijmu ridice brigadnika.prac.doba po -ne 9,30-21,30h.
  • Zakladni mzda 1200/den + spropitne-vydelek cca 1300-1500/kc cisteho vcetne spropitneho.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.