nabídky práce: Řidič - Slavičín

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 51 výsledků

Vazač, řidič nová nabídka

Koma Modular
Vizovice
  • Slušná mzda a individuální odměny za pracovní výkon.
  • Úhrada cestovného do práce a z práce.
  • Finanční odměny, program úspor a zlepšování.
  • Co budete v KOMĚ dělat:

Řidič mezinárodní dopravy do 3,5 t

Autodoprava Martin Hořák
Zlín
  • Řidič mezinárodní dopravy do 3,5 t.

Řidič skupiny B+E. nová nabídka

PM Sped s.r.o.
Zlín
  • Požadujeme samostatnost, flexibilitu a především řidičské oprávnění sk.
  • B+E. Finanční ohodnocení v závislosti na výkonu 20 až 40 tisíc čistého.

Řidič

Dek
Zlín
30 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Přepravuje, manipuluje a kontroluje zboží.
  • Pravidelně rozváží zboží v rámci svěřeného regionu.
  • Udržuje automobil a přidělené pracovní prostředky.

ŘIDIČ VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU - BZENEC

AVEC trade CZ
Zlínský kraj
120 Kč za hodinu
  • Zlínsky kraj, Bzenec, Česká republika.
  • Pružná pracovní doba s možností přesčasů.
  • Ruční překládání zboží na paletu,.
  • Platný průkaz pro práci s potravinami,.

Řidič/ka tahačů. nová nabídka

DIAMONDS LOGISTIC s.r.o.
Zlín
  • Na pružnou pracovní dobu přijmeme zaměstnance.
  • Požadavky: řidičský průkaz C+E, spolehlivost, zodpovědnost.
  • Náplň práce: řízení kamionu na přepravy jen po ČR.

Řidič sk. B,C Zlín

Penam CZ
Zlín
  • Brzy ráno naložit na pekárně pečivo, rozvést ho do obchodů, s přepravkami se vrátit na pekárnu a brzy jít s čistou hlavou domů.
  • Co to v praxi znamená?

řidič cisterny PHM

PH-TRANSPORT COM s.r.o.
  • Řidič cisternového návěsu na přepravu PHM.
  • Místo výkonu práce - Brno,Loukov.
  • Práce v rámci ČR Požadujeme ADR tř.3/příp.zajistíme/, dig.karta, psychotesty…

Mechanik nová nabídka

Zálesí a.s.
Luhačovice
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič.
  • SŠ vzdělání v oboru technického směru (strojní, elektro).
  • Znalost čtení výkresové a technické dokumentace.

Řidič mezinárodní dopravy nad 3,5 t

Zlín
  • Řidič mezinárodní dopravy nad 3,5 t.

Řidič sk."C" nová nabídka

SV CARGO
Zlín
  • C", profesní průkaz, čistý trestní rejstřík, digitální karta, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, praxe min. 1 rok.

Realizátor/ka kurzů

PROFIMA EFFECTIVE
Zlín
  • PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o., vzdělávací a poradenská společnost hledá do svého týmu samostatného pracovníka na pozici:
  • Asistence s plánováním těchto kurzů.

Řidič vozidel nad 3,5 t

HRATES a.s.
  • Řidič nákladních vozidel nad 3,5 tuny, včetně speciálních, jako například sypače, silniční a chodníkové zametače a pod.

Řidič nákladního vozidla

HRATES a.s.
  • Řidič nákladního vozidla pro svoz komunálního odpadu, popřípadě jiná komunální vozidla Požadujeme Pracovitost Vzdělání ZŠ Jazykové znalosti - aktivně:

Řidič/ka MKD. nová nabídka

ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o.
Zlín
  • Stabilní společnost s dlouhodobou tradicí příjme zaměstnance.
  • Požadujeme:ŘP C+E,digitální kartu do tachografu, psychotesty, trestní bezúhonnost.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!