nabídky práce: Řidič - Středočeský kraj

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 385 výsledků

ŘIDIČ/KA (BRIGÁDA)

Čestlice
  • Pro naší pobočku hledáme brigádníka na pozici Řidič/ka.
  • Jedná se o dlouhodobou brigádu.
  • Převoz osobních automobilů mezi pobočkami AAA Auto.

Skladník (m/ž)

Buštěhrad
  • Komunikace s dispečery a řidiči kamionů včetně předávání potřebných podkladů.
  • Pro nově otevírané logistické centrum Buštěhrad u Kladna hledáme nové kolegy a…

řidič dodávky

Bystřice
20 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Rozvoz a svoz adresných zásilek okres Benešov, řidičský průkaz skupiny B, čistý trestní rejstřík, praxe není nutná.
  • Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc.

řidič/ka - kolín

AURES Holdings a.s.
Kolín
120 Kč za hodinu
  • Pozice vhodná i pro seniory.
  • Místo pracoviště: Havlíčkova 184, Kolín, 280 02.

Řidič osobních aut

Prokos
Roztoky
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Převážení osobních aut ke klientům.
  • Řidičksý průkaz skupiny B (C,E nebo profesní průkaz výhodou).
  • Zkušenost s řízením motorových vozidel.

Řidič VZV - Nymburk

ARABUKO
Nymburk +1 lokalita
  • (Mladá Boleslav), adresa: Palackého 322 29301.
  • Krátký popis Přijmeme do Nymburka pracovníky do skladu.
  • Znalosti a zkušenosti s prací ve skladu a řízení VZV.

Řidič a myčka osobních vozidel

Prokos
Roztoky
23 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Zajímavá nejednotvárná práce, převoz vozidel a čištění interiéru vozidel zákazníků.
  • Spolehlivost, pracovitost, fyzická dostatečnost, pečlivost.

řidič/ka - mladá boleslav

Kosmonosy
  • Místo pracoviště: Boleslavská 1042, Kosmonosy, 293 06.

Kurýr GLS

Jiří Totzauer
Kolín
  • Hledá se řidič pro kurýrní službu GLS.
  • Pracovní doba začíná ranní vykládkou od 5:30 v Kolíně.
  • Rozváží se mimo sezonu do 14:00h.

Řidič MKD nová nabídka

INTERCOM EU, s.r.o.
Středočeský kraj
  • Přijmeme řidiče skupiny C+E, na pravidelnou noční linku, na nové vozidlo Scania.
  • Po odpracovaných každých 3 týdnech je 9 dní v kuse volno.

Řidič/ka (Kolín)

ELIT
Kolín +1 lokalita
  • Máte zkušenosti na pracovní pozici řidič/ka.
  • Cítíte se za volantem jako ryba ve vodě?
  • Oblast auto-moto je Vám blízká a máte základní orientaci v náhradních auto…

ŘIDIČ MKD / DVOJICE MKD

JP Spedition & Transport
Kralupy nad Vltavou
42 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně
  • Stabilní průměrný měsíční příjem 42 000 - 60 000,- Kč čistého.
  • Garance výplatního termínu – výplatní páska vždy zaslána předem na váš email.

Řidič/ka nová nabídka

Auto Kelly
Říčany +1 lokalita
  • B a zkušenosti na pracovní pozici řidič/ka.
  • Máte dobrou orientaci v prostoru a jste aktivní řidič?
  • Chcete pracovat ve stabilní společnosti, která je jedničkou…

Skladový operátor(ka)/Řidič(ka)

Auto Kelly
Kladno
  • Jste zkušený řidič, který se nebojí manuální práce?
  • Zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy.

řidič VZV

Uhlířské Janovice
18 500 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: manipulace s materiálem a hotovými výrobky.
  • Navážení materiálu, vyvážení hotových výrobků, nakládka a vykládka kamionu.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.