nabídky práce: Řidič - Stod

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 120 výsledků

Řidič sk. B - PLZEŇ a okolí

CROSSDOCK CZ s.r.o.
Plzeň
10 000 Kč - 15 000 Kč měsíčně
  • Crossdock Plzeň s.r.o. hledá spolehlivé řidiče/ řidičky na noční rozvoz tisku.
  • Pracovní náplň: rozvoz deníků a časopisů v ranních hodinách.

Řidič/Řidička v Klatovech

Auto Kelly
Chudenice
  • Máte zkušenosti na pracovní pozici řidič/ka.
  • Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský…

Odbor dopravy OD - Odbor dopravy Řidič skupiny C

Fakultní nemocnice Plzeň
Plzeň
  • Řidič skupiny C, D- výhodou, platný profesní průkaz, spolehlivost, fyzická zdatnost.

ŘIDIČ VZV/MANIPULANT

Faiveley Transport Plzeň s.r.o.
Nýřany
  • Dceřinná společnost jednoho z největších světových výrobců klimatizačních zařízení pro kolejová vozidla, součást americké korporace Wabtec Company.

Řidič kontejnerové avie

INVEL PLUS spol.
Okres Plzeň-město
  • Řidič kontejnerové Avie - řidičské oprávnění -B,C, profesní průkaz.
  • Jednosměnný provoz, práce převážně Plzeň a blízké okolí.

Řidič VZV - Plzeň

ARABUKO
Plzeň
  • Krátký popis Společnost AMBOSELI s. r. o. přijme pro významného klienta nové zaměstnance na pozici řidič/ka vysokozdvižného vozíku.

ELIT
Chudenice

Řidič svozu živého dobytka sk. CE.

Maso Brejcha s.r.o.
  • Řidič svozu živého dobytka sk.
  • Do našeho týmu v provozovně v Hradišťském Újezdu hledáme spolehlivého parťáka.

referent/ka dohledu

MV ČR - Služební místa
Plzeň
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.
  • Místo je volné Od: 1. června 2020.

Řidič svozu živého dobytka.

Okres Plzeň-jih
  • Řidičský průkaz skupiny E - profesní průkaz - digitální průkaz - pozitivní…