nabídky práce: Řidič - Valašské Meziříčí

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 75 výsledků
ARPEX MORAVA
Šenov u Nového Jičína
  • Místo práce: Šenov u Nového Jičína.
  • Řídíš rád a toužíš po akční práci v dobrém kolektivu?
  • Řidičské oprávnění minimálně skupiny B a C.
  • Máte zájem o tuto pozici?
EL TORO, s.r.o.
Okres Vsetín
  • Náplň práce: řízení vozů skupiny C pro stavební výrobu.
  • C, strojnický průkaz výhodou - případné zájemce zaškolíme.
  • První kontakt: e-mailem, telefonicky.
NOSTA
Nový Jičín
  • Nabízíme: - pracovní poměr v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o.
  • Požadujeme: - praxe 5 let, - profesní řidičský průkaz sk.
Tawesco
Kopřivnice
  • Společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:
  • Typ úvazku: plný úvazek, Místo výkonu práce: Kopřivnice.
  • Manipulace a návoz palet do skladovacích prostor.
Marbete royal s.r.o.
  • Přijmeme na rozvoz smoly ADR tr.9 plat 35 - 42 tisíc, stále se opakující místa vykládky buď Francie, Itálie, Německo.
Real Job s.r.o.
Kopřivnice
  • Hledáme posily do týmu řidičů VZV a skladových manipulantů.
  • Požadujeme praxi ve skladu a platný průkaz VZV.
  • Jaká je tedy náplň práce?
IR THERMIC, s.r.o.
Okres Nový Jičín
  • Pracoviště: Bernartice nad Odrou 156.
  • Pracovní poměr na 25 hod. týdně.
  • B, E, VZV, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost.
  • Místo vhodné i pro OZP.
DEZA
Valašské Meziříčí
  • Budete vypracovávat návrhy zavádění řídících a vizualizačních programů za účelem zlepšování procesů a dosahování úspor,.
  • Flexibilitu a ochotu se vzdělávat.
Advantage Consulting
Hranice
23 000 Kč měsíčně
  • Obsluha VZV - převoz materiálu a hotových výrobků.
  • Nakládání, vykládání a manipulace s materiálem.
  • Platný průkaz a praxe s VZV.
AUTOMATIZACNI TECHNOLOGICKE SYSTEMY
Rožnov pod Radhoštěm
  • Programování řídících systémů dopravníků, zdvihacích zařízení, jednoúčelových strojů, robotů, uvádění zařízení do provozu při instalaci u zákazníka, servis…