Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 25

Job Post Details

Kuchař v restauraci MB ŠKODA AUTO, a.s. - job post

ARAMARK, s.r.o.
3.4 out of 5
Mladá Boleslav
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace. Již 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. K našim lidem jsme vždycky fér. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu.

Náplň práce:

  • příprava pokrmů v centrální kuchyni
  • dodržování norem a výrobních postupů
  • pomoc při výdeji jídla
  • spolupráce s kolegy, úklid pracovního místa
  • práce na 3 směny (bez víkendu)

Co od Vás očekáváme:

  • vystudované SOU v oboru nebo minimálně 2 roky praxe v gastronomii
  • skvělý zdravotní stav
  • nadšení do práce a chuť být důležitou součástí dobré party

Co Vám můžeme nabídnout:

  • celá mzda na Vašem účtu vždy 5. den v měsíci
  • výborné platové ohodnocení
  • obědy za pár korun
  • 25 dní dovolené
  • certifikované kurzy Kulinářského umění a prestižní kuchařské soutěže
  • celou řadu zaměstnaneckých benefitů
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis