nabídky práce: Administrativa Administrativní Pracovník

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 132 výsledků
Litovelská geodezie s.r.o.
Litovel
  • Hledáme na částečný úvazek administrativního pracovníka.
  • Zkušenosti v administrativě, příjemné vystupování.
  • Zanlost exel, word, emailová komunikace.
  • Vaším hlavním úkolem bude samozřejmě administrativa.
  • Chcete konečně pracovat v klidném prostředí s jistotou dlouhodobé spolupráce?
  • Jaká bude Vaše náplň práce:
David RIEDICH s.r.o.
Okres Ostrava-město
  • Ostravská firma přijme zaměstnance na HPP v administrativě.
  • Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, možnost kariérního růstu, osobní ohodnocení a bonusové…
  • Budou se vám hodit zkušenosti z administrativy.
  • Pro zkušené i začínající uchazeče o práci v administrativě a gastronomii tu máme skvělou šanci.
DTcars Transport s.r.o.
Okres Náchod
  • Fakturace, administrativa spojená s chodem společnosti.
  • Pozice ve firmě zabývající se autodopravou.
  • Pracovní doba Po-Pá 7-15 hodin, čistý příjem 16 000 Kč.
  • Další činnosti v oblasti administrativy nákupních a logistických procesů.
  • Zkušenosti v oblasti administrativy a komunikace se zákazníky / dodavateli v cizím…
  • Zabezpečení chodu sekretariátu a veškeré administrativní agendy, zodpovědnost za archivaci, vyřazování a skartaci dokumentů dle Spisového a skartačního řádu SPÚ…
  • Pro zkušené i začínající uchazeče o práci v administrativě, zdravotnictví a gastronomii tu máme skvělou šanci.
  • V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace.
Ševčík Jan, Mgr., advokát
Praha
  • Jana Ševčíka hledá do své pobočky v Praze 10 – Vršovicích do oddělení zaměřeného na správu a administraci pohledávek kolegu nebo kolegyni do administrativy.
Oblastní nemocnice Jičín
Jičín
  • V debatě se následně řešily otázky administrativního zatížení zdravotníků a motivace zdravotnických pracovníků.
  • Interní oddělení - kardio - pro lékaře.