nabídky práce: Administrativa Administrativní Pracovník - Říčany

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 9 výsledků

ASISTENT/KA VELKOOBCHODU

FAST ČR
Říčany
  • Do našeho týmu přijmeme pracovníka/ci s komunikativní znalostí jazyků.
  • Zkušenosti z administrativní pozice v oboru dovozu a vývozu (min. 2 roky).

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - PRAHA 5 - VYHRAZENO PRO OZP

sales24, s.r.o.
Praha
  • Maturitu nebo prokazatelnou praxi v administrativě.
  • Do naší sociální firmy hledáme nové kolegy na administrativní pozici v bance.
  • Úvazek na 4 hodiny denně.

Pracovník back office

TwigoNet Europe, SE
Praha 9
  • Organizační a administrativní podpora projektů a týmu.
  • Administrativa a evidence spojená s projekty.
  • Administrativní dohled nad realizovanými projekty.

Pracovník kontroly obchodu nová nabídka

chytryhonza.cz
Praha
  • Zkušenostmi z administrativy alespoň 2 roky,.
  • Naše společnost ChytryHonza.cz patří do investiční skupiny DRFG.
  • Administrativní podpora back officového týmu,.

Administrativní pracovník s AJ

Praha
100 Kč za hodinu
  • Administrativní podpora při tvorbě webových stránek pro firmy.
  • Nástup na pozici Administrativního pracovníka možný ihned nebo po dohodě.
  • Nástupní mzda 100 Kč/h.

administrativní pracovník dopravy

Lorenc Logistic, s.r.o.
Praha
  • Zpracovaná administrativa týkající se jak přeprav, tak i běžného chodu pobočky.
  • Staňte se členem naší české, rodinné společnosti.

Administrativní pracovník PL

Praha
  • Europa Workintense spol. s r.o.
  • Náplň práce, o čem tato práce je:

Geoložka/ geolog - absolvent

Práce plus s.r.o.
Praha
  • vede tým 4 manuálních pracovníků (bagrista apod.).
  • provádí zkoušky kameniva u nových pozemků, zkouškyhotových produktů spol..

Práce plus
Praha
  • Vede tým 4 manuálních pracovníků (bagrista apod.).
  • Provádí zkoušky kameniva u nových pozemků, zkouškyhotových produktů spol.
  • Vhodné i pro schopné absolventy.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!