nabídky práce: Administrativa Administrativní Pracovník - Studénka

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 21 výsledků

Administrativní pracovník/ce

Ostrava +3 lokality
17 800 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Na Hradbách 2632/18, Moravská Ostrava.
  • Kontakt e-mailem, případně telefonicky.
  • Předpokladem k výkonu práce v notářské kanceláři je příjmené…

Administrativní pracovník(ice) - OZP

Ostrava
12 200 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: evidence a zpracování veřejných zakázek, administrativní práce související s veřejnými zakázkami.
  • Požadavky: znalost práce na PC, komunikativnost.

Pomocný pracovník/ce v administrativní činnosti

Ostrava
150 Kč - 250 Kč za hodinu
  • Veškeré administrativní procesy zaučíme v průběhu zkušební doby.
  • Pracoviště: Slavíkova 6142/18d, Ostrava - Poruba.
  • Zkrácený úvazek 5-20 hod./týdně.

Administrativní pracovník / asistent/ka Jednatele společnost...

Šenov
25 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Těšínská 1529, 739 34 Šenov u Ostravy.
  • Kontakt osobně, e-mailem, telefonicky v době od 7:00 - 16:00 hod.
  • Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc.

Náborář - Administrativní pracovník

Personal fabric - agentura práce, a.s.
Ostrava
  • Zpracování související administrativy a dokumentů.
  • Přijmeme kolegu/kolegyni pro nábor nových zaměstnanců.
  • Dobré mzdové ohodnocení fix + motivační prémie.

Všeobecný/á administrativní pracovník/ce

Ostrava
17 800 Kč - 18 300 Kč měsíčně
  • Zadávání údajů administrativního charakteru do systému Medicus + technické zpracování výsledků z jednotlivých vyšetření.
  • B nutný, zdravotnické vzdělání výhodou.

Pomocní administrativní pracovníci (vyhrazeno pro OZP)

Frýdek-Místek
  • 5 pracovníků monitorování fotbalových zápasů.
  • A11 z:29/5/2020 (vyhrazeno pro OZP) a:15/7/2020.
  • Úvazek zkrácený 20 hodin týdně, anebo plný 40 hodin týdně.

Odborní administrativí pracovníci v oblasti zdravotnictví (z...

20 925 Kč měsíčně
  • Výkon práci administrativní/ho pracovnice/pracovníka na oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku.
  • A02 z:15/7/2020 (ZamK).
  • Praxi ve zdravotnictví nejméně 5 let.

Administrativní pracovník s NJ

  • Zkušenost z oblasti zákaznického servisu/ administrativy výhodou.
  • Domluvíš se německy slovem i písmem a zároveň hledáš novou příležitost?

Odborní asistenti v administrativě

Ostrava
  • Náplň práce: Vyřizování běžné administrativní agendy pro vedoucí pracovníky.
  • 33431 Odborní asistenti v administrativě.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.