nabídky práce: Administrativa - Bučovice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 34 výsledků
NORD SERVIS CZ s. r. o.
Vyškov
34 000 Kč měsíčně
  • Přijímání a vyřizování objednávek, spolupráce na přípravě podkladů, zajišťování administrativy k zakázkám včetně jejich dokumentačního zajištění a evidence.
PEPCO Czech Republic s.r.o.
Vyškov
  • Odpovědnost za administrativu provozu, zajištění plynulosti provozu.
  • Požadovaná prax/Počet let praxe: 2.
  • Vztah k obchodu a módě.
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč.
Geis CZ s.r.o.
Rousínov
  • NÁPLŇ PRÁCE: organizovat svozy a rozvozy kusových, paletových zásilek zpracování nezbytné administrativy k zásilkám evidence a zpracování objednávek od…
PráceOZP
Kyjov
  • Vedení administrativy spojené se servisem pro klienty.
  • Návrh optimálního řešení pro klienty.
  • Příjemný, důvěryhodný a kultivovaný projev.
Staffito
Vyškov
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
Invent HR Consulting
Kyjov
  • Administrativa spojená s HR oddělením, řešení pracovněprávních vztahů.
  • Zavedená výrobní firma, která se nachází v oblasti Kyjova, hledá nového kolegu nebo…
Kyjov
  • Administrativa spojená s opravami a údržbou.
  • Zavedená výrobní strojírenská firma, která se nachází v oblasti Kyjova, hledá pracovníka na pozici:
30 000 Kč měsíčně
Rychlá odpověďNaléhavý nábor
  • Běžná administrativa spojená s péčí o klientské portfolio.
  • Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti.
  • Plat: 30 000,00 Kč /měsíc.
ČSAD Kyjov
Kyjov
Rychlá odpověď
  • Pro rozšíření svých činností hledáme disponenta nákladní dopravy.
  • Plánování, zajišťování a disponování přeprav.
  • Zpracování cenových nabídek a zakázek.
ČSAD Kyjov
Kyjov
  • Plánování, zajišťování a disponování přeprav; koordinace činností svěřených vozidel; plánování a kontrola práce řidičů; komunikace se zákazníky; zpracování…