nabídky práce: Administrativa - Chomutov

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 15 výsledků

Mechanik/technik s němčinou

TEAMWAY EU, s. r. o.
Chomutov
40 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Operativa při zařizování náhlých oprav v ČR a v Německu,.
  • Spojení administrativní a technické práce.
  • Zkušenosti s opravami velkých aut.

Skladník

Feintool System Parts Most s.r.o
Most
  • Organisation: Feintool System Parts Most s.r.o.
  • Feintool je mezinárodně působícím technologickým a tržním lídrem v oblasti technologie přesného lisování.

Bezpečnostní pracovník

OZP Management
Chomutov
  • Dohled nad dodržováním pořádku na objektu.
  • Vhodné i pro invalidní důchodce.
  • Uplatnění v zajímavém oboru s možností profesního růstu.

Stavbyvedoucí

IVA-servis s.r.o.
Chomutov
35 000 Kč měsíčně
  • Vaší hlavní náplní práce bude zrealizovat stavbu v předem daném čase za předem dohodnuté peníze, řídit stavební práce, poptávat nové dodavatele a komunikovat s…

ASISTENTKA S NĚMČINOU

Ros Czech s.r.o
Most
Požadavky
Požadovaný jazyk: Německý
  • Máte zkušenosti v oblasti administrativy?
  • Chcete pracovat ve výrobní společnosti se zaměřením na vstřikování plastů?
  • Zajímá Vás práce v automotive?

Řidič TUD

Upline
Most
  • Do svého týmu hledáme řidiče s praxí na čtyři různé pozice.
  • Řízení nákladního vozidla nad 7,5t.
  • Držitel karty do digitálního tachografu.

Harcourts Marlborough Sales Manager

Harcourts
Most
  • We are looking for a motivated super coach who will be responsible for the growth and support of our sales team with the backing of our management and…

Technik x projektový manažer x rozpočtář

O L P E plus, spol. s r. o.
Ústecký kraj
  • Zpracování cenových nabídek + drobná administrativa.
  • Zajišťování přípravy, realizace a předávání zakázek.
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli.

KOORDINÁTOR dočasného přidělení

Jobleader
  • Do našich řad hledáme posilu v podobě zkušeného koordinátora dočasného přidělení.
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Telefon i k soukromému užívání.

Asistentka

Ethic HR
  • Region výkonu práce: Ústecký kraj.
  • V rámci společnosti GLOBKON GmbH se sídlem v Altenbergu (Německo) obsazujeme pracovní pozici Asistentka.

Náš tým hledá nového Leadera !

Jobleader
  • Starost o personální administrativu , bude také jedna z Vašich činností.
  • Chcete využít svou vůdčí osobnost a vést tým podřízených pracovníků ve společnosti,…

Koordinátor HR projektu

Jobleader
  • Do svých řad hledáme posilu na pozici koordinátora personalistu.
  • Firemní akce a příjemné prostředí.
  • Možnost realizace a kariérního růst.

Commercial Manager - Obchodní ředitel

  • Řízení, koordinace a plánování prodeje, podpory a administrativy prodeje, expedice výrobků, optimalizace logistiky.
  • Hlavní činnosti a náplň práce:

Stavební mistr, stavbyvedoucí

Czech Builder s.r.o.
Česko
  • Koordinace a přejímka práce subdodavatelů.
  • Komunikace s investorem a dozorem.
  • Odpovědnost za kvalitu a bezpečnost na stavbě.

Nebojíte se rozjezdu zcela nového projektu ?

Jobleader
  • Řízení technických změn stávajících projektů, včetně administrativy s tím spojené.
  • Nebojíte se výzev a rozjezdu zcela nového projektu ?

Odebrali jsme 1 nabídku práce, která se velmi podobala již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!