nabídky práce: Administrativa - Jihomoravský kraj

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 271 výsledků

Asistent administrativního oddělení nová nabídka

Hochwald, s.r.o.
Břeclav
  • Pro naši pobočku aktuálně hledáme pracovníka/ci na pozici asistentka oddělení administrativy , která bude administrativní podporou pro dané oddělení.

ADMINISTRATIVNÍ SUPPORT/ SKLADOVÁ EVIDENCE

Cechymen
Brno
  • Bezpečnostní agentura ČECHYMEN hledá pro pobočku v Brně někoho, kdo by se zde postaral o administrativu spojenou s provozem, nahlédnul pod pokličku i…

Asistentka oddělení administrativy nová nabídka

Hodonín

Back office - administrativa a podpora prodeje

TVARtech - stroje, s.r.o.
Brno
  • Back office - administrativa a podpora prodeje.
  • Náplň práce : administrativa spojená s podporou prodeje, komunikace se zákazníky v oblasti strojírenství.

Administrativa skladu

AGROS farmy morava s.r.o.
Moravský Krumlov
120 Kč za hodinu
  • Administrativní práce spojené s vedením skladového hospodářství v zemědělské společnosti.
  • Požadujeme: Středoškolské vzdělání, znalost práce na PC - zejména…

Asistentka od. administrativy. nová nabídka

Znojmo

Administrativní výpomoc nová nabídka

Sberbank CZ, a.s.
Brno
100 Kč za hodinu
  • Zkušenosti s administrativou velkou výhodou,.
  • Aktuálně hledáme do našeho týmu nové posily na PART-TIME (brigádu)!
  • Místo výkonu: Brno, M-Palác.

Disponenta mezinárodních přeprav nová nabídka

Maixent Goma s.r.o.
Brno
  • Náplní práce je plánování a organizace přeprav se zahraničními klienty a českými/slovenskými dopravci a administrativa.

Back office Feel eco - obchod

Fosfa
Břeclav
25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • SŠ vzdělání s maturitou (zaměření obchod, administrativa).
  • Fosfa byla založena v roce 1884 a jako Life Science společnost a největší zpracovatel fosforu v…

Administrativní činnost

Babice nad Svitavou
10 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • První kontakt: e-mailem, telefonicky.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.
  • Mzda: 10 000 - 25 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: 236, Babice nad Svitavou, 66401.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.