nabídky práce: Administrativa - Studénka

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 119 výsledků

REFERENT PRO OBJEDNÁVKY A FAKTURACE nová nabídka

Donashop s.r.o.
Nový Jičín
  • Zajišťujete veškerou administrativu týkající se objednávek (platby, faktury, daňové doklady, hlídáte termíny splatnosti).
  • Práci na plný úvazek na HPP.

Uklízeč/ka

Mošnov +3 lokality
  • Z: 20.4.2020 - určeno pro OZP A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. je společnost, která se zaměřuje i na úklidové práce.

Administrativní pracovníci + péče o zákazníky nová nabídka

Frýdek-Místek
25 000 Kč - 27 500 Kč měsíčně
  • A11 z:29/7/2020.
  • Výborné vyjadřovací schopnosti (ústní i písemné).
  • Zájem se učit a sbírat informace.
  • Znalost účetního programu POHODA a zkušenosti z call centra…

Pracovník/ce vyplňování přihlášek-Ostrava

Centrální výběrová řízení a.s.
Ostrava
  • Vaší náplní práce bude vyplňování přihlášek do výběrových řízení, komunikace s klienty po telefonu, jednoduchá administrativa.
  • Plat od 25 000 Kč.

Recepční

DEFENDIT Systems
Ostrava
  • Na recepcích a vrátnicích s recepční službou zajišťujeme příjem návštěv, organizaci pošty, klíčový režim, administrativu a evidenci, a celkovou reprezentaci…

Office manager/ka nová nabídka

Ostrava
  • Přímá podpora nadřízeného (koordinace agendy, administrativy, chodu kanceláře atd.).
  • Pracoviště: Korunní 595/76, Ostrava - Mariánské Hory.

Referent/ka pro odbyt a logistiku

Ostrava
25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: administrativa odbytu, logistika.
  • Místo výkonu práce: Slovenská 1085/1a, Ostrava - Přívoz.
  • Životopisy zasílejte na uvedený e-mail, do předmětu…

Obchodně administrativní pracovníci, zprostředkovatelé

20 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Vedení obchodních jednání s tím spojená administrativa.
  • A11 z:8/6/2020 a:30/7/2020.
  • Reprezentativní vystupování, komunikativnost a spolehlivost.

Skladník/ce, řidič/ka

Ostrava
25 000 Kč - 33 000 Kč měsíčně
  • Příjem, výdej, vychystávání a rozvoz zboží, manipulace, skladová administrativa.

Pracovník do skladu

TIPA,spol. s r.o.
Ostrava
  • Spolehlivost, pečlivost a samostatnost, časovou flexibilitu, základy práce v administrativě, základy práce s PC (dle pozice).
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.