nabídky práce: Administrativní Pracovník - Buštěhrad

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 159 výsledků
TEGAMO Czech s.r.o.
Okres Kladno
  • Fakturant/ka, administrativní pracovník/ice.
  • Náplň práce: organizačně-administrativní podpora společnosti, fakturace, vyřizování pošty, platby, vedení pokladny,…
Národní bezpečnostní úřad
Praha
  • Dílčí práce a administrativní úkony spojené s prováděním bezpečnostního řízení,.
  • Vkládání dat do informačního systému,.
  • Dobré analytické schopnosti a myšlení,.
Exterminating services s.r.o.
Kladno
90 Kč - 120 Kč za hodinu
  • TVOU náplní práce bude úklid zejména administrativních a společných prostorů.
  • HONDL GLOBAL SERVICES a.s. společnost se sídlem v Kladně, podnikající v oboru…
  • Zabezpečení chodu sekretariátu a veškeré administrativní agendy, zodpovědnost za archivaci, vyřazování a skartaci dokumentů dle Spisového a skartačního řádu SPÚ…
PARTNERCIS, s.r.o.
Praha
  • Fakturace a běžná administrativní agenda.
  • Předchozí zkušenost v administrativní činnosti výhodou.
  • Práce na zkrácený úvazek, vhodná zejména pro studenty.
Ševčík Jan, Mgr., advokát
Praha
  • Jana Ševčíka hledá do své pobočky v Praze 10 – Vršovicích do oddělení zaměřeného na správu a administraci pohledávek kolegu nebo kolegyni do administrativy.
Trivis a.s.
Praha
  • A.s. působící v oblasti vzdělávání hledá zaměstnance pro administrativní činnost v sekretariátu vedení společnosti ,inventury, školné, administrativní činnost.
Praha
  • Do skladu s tiskovinami přijmeme slečnu/paní na administrativní podporu vedení.
  • Zástup v provoze, v případě absence.
  • Platové ohodnocení: 130,- čistého / hodina.
ESA s.r.o.
Postřižín
23 000 Kč - 24 200 Kč měsíčně
  • Zadávání objednávek do firemního systému.
  • Reporting dojezdů kamionů dle GPS.
  • Zpracování podkladů pro mzdy řidičů.
  • Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít.
Stomatologická ordinace Magic Smile
Praha
  • Do zavedené soukromé stomatologické kliniky na Karlově náměstí, Praha 2 přijmeme pracovnici na HPP na pozici: administrativní pracovník/recepční.