nabídky práce: Administrativní Pracovník - Jablunkov

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 4 výsledků

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Moravskoslezský kraj
110 Kč za hodinu
  • Přijmeme pracovníky na úklid kanceláří, chodeb, sociálního zařízení a ostatních společných prostor na zkrácený úvazek, dvousměnný provoz od Po - Pá.

Administrativní pracovník s NJ - vhodné pro ABSOLVENTY!

  • Příprava a evidence administrativních dokumentů.
  • Administrativní pracovník s NJ - vhodné pro ABSOLVENTY!
  • Jaká bude Vaše náplň práce?
  • 2-3x týdně home office.

Administrativní pracovník/-ice

17 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme - SŠ vzdělání s maturitou, dobrá znalost práce na PC, komunikativní schopnosti, časová flexibilita, výhodou - ŘP sk.

Pracovník/ice úklidu/výpomoc v kuchyni

15 000 Kč - 17 000 Kč měsíčně
  • Běžný úklid administrativních a výrobních prostor vč. sociálních zařízení.
  • Hrubá mzda: 15 000 - 17 000 Kč.
  • Místo výkonu práce: Na Valše 237/21, Přívoz, 702 00…
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.