nabídky práce: Administrativní Pracovník - Liberecký kraj

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 11 výsledků
JustOne s.r.o.
Liberec
  • Do našeho mladého kolektivu personální agentury hledáme nového člena na administrativní pozici.
  • Náplň práce: personalistika + asistence v ekonomickém úseku.
ZENOVA Facility s.r.o.
Liberec +1 lokalita
  • Na dohodu o provedení práce přijmeme pracovníka/ici úklidu hlavní pošty v Liberci.
  • Úklid probíhá od pondělí do soboty od 5:30 do 9:30.
Dek
Česká Lípa
  • Komplexně vyřizuje obchodní případy zákazníků a s tím spojené administrativní a logistické úkoly.
  • Odpovídá za chod půjčovny strojů a nářadí na pobočce…
RP Security s.r.o.
Semily
  • Specializujeme se na objektovou ostrahu provozních jednotek, výroben, prodejen, ale i objektů rezidenčního bydlení a administrativních center.
AURES Holdings a.s.
Liberec
30 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně
  • Profese: administrativní pracovník, finanční leasing a prodej na splátky, finanční poradce, finanční specialista, obchodní zástupce.
Technická univerzita v Liberci
Liberec
20 000 Kč měsíčně
  • Administrativní práce pro zajištění chodu výzkumných laboratoří fakulty,.
  • Další administrativní činnosti dle pracovní náplně, platných směrnic a postupů.
Mgr. Petr Polanský, soudní exekutor Liberec
Liberec
  • Úkolem koncipienta v našem středně velkém, stabilním úřadě je zejména příprava právně složitějších rozhodnutí soudního exekutora, konzultační činnost pro…
Liberec
  • Úkolem kandidáta v našem středně velkém, stabilním úřadě je zejména příprava právně složitých rozhodnutí soudního exekutora, i vydávání rozhodnutí vlastním…
Advantage Consulting
Liberec
  • Spolupráce s dalšími pracovníky ve výrobě.
  • Údržba a seřizování výrobních strojů.
  • Práce s obalovým materiálem a jeho kontrola.
  • SOU/SŠ vzdělání technického směru.
KatroServis
Semily
Rychlá odpověď
  • Předchozí zkušenosti s prací v zákaznickém servisu výhodou.
  • Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování po telefonu.
  • Mobilní telefon i pro osobní účely.

Odebrali jsme 1 nabídku práce, která se velmi podobala již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli