nabídky práce: Allservices Group

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 5 výsledků

Pracovník/ce zákaznické podpory v e-shopu

AllServices Group s.r.o.
Praha
30 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Administrování objednávek přes eshop a e-mailem.
  • Schopnost týmové i samostatné práce.
  • Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc.

Asistent/ka prodeje v e-shopu.

Praha
  • Asistent/ka prodeje v e-shopu.
  • Náplň práce:vyřizování objednávek zákazníků.
  • Požadujeme: schopnost pracovat samostatně na PC, dobré komunikační schopnosti.

Obchodní zástupce/kyně.

Praha
  • Přijmeme uchazeče pro prodej vybavení pro úklid a drogerie.
  • Požadujeme min. SŠ, praxi v obchodu podmínkou, znalost PC, ŘP sk.
  • Nástup ihned nebo dle dohody.

Skladník/ce VO a MO drogerie.

Praha
  • Skladník/ce VO a MO drogerie.
  • Provoz v Praha Uhřiněves po-pa ranni, nástup ihned, možno i OZP, .
  • Náplň práce: pickování, balení, naskladňování, Plat od 26 t…

Senior nákupčí v e-shopu.

Praha
  • Senior nákupčí v e-shopu.
  • Náplň práce: Nákup tuzemský i cizina, vedení malého týmu, jednání, vize, AJ, Nabízíme: HPP nebo dle dohody, plat 39 tis + bonusy.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.