nabídky práce: Asistent Group S.r.o.

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 9 výsledků

Pracovník/ce zákaznické podpory v e-shopu

AllServices Group s.r.o.
Praha
30 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Administrování objednávek přes eshop a e-mailem.
  • Schopnost týmové i samostatné práce.
  • Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc.

Asistent/ka prodeje

LUCATEC GROUP s.r.o.
Olomouc
  • Zpracování cenových kalkulací zákazníkům a tvorba objednávek.
  • Vyřizování telefonické a emailové komunikace.
  • Péče o vizuální stránku prodejny.

Asistent/ka prodeje v e-shopu.

Praha
  • Asistent/ka prodeje v e-shopu.
  • Náplň práce:vyřizování objednávek zákazníků.
  • Požadujeme: schopnost pracovat samostatně na PC, dobré komunikační schopnosti.

Asistent/ka společnosti VI Group

VI Group CZ, s.r.o.
Praha
  • Do našeho týmu hledáme zkušené, šikovné a motivované lidi s perspektivou dlouhodobé a stabilní spolupráce.
  • Hlavní úlohou nové kolegyně /kolegy bude:

Zdravotní sestra/ zdravotnický asistent s ubytováním

Jobs Group, s.r.o.
Praha
  • Do jedné z nejšpičkovějších nemocnic v Praze, přijmeme zdravotní sestru nebo zdravotnickou asistentku (praktickou sestru).

Pomocný laboratorní pracovník/sanitář

EUC Group
Praha
  • Vzdělání ve zdravotnickém oboru (všeobecná sestra, laboratorní asistent, sanitář) podmínkou.
  • EUC Laboratoře s.r.o. jsou součástí skupiny EUC.

Pomocná účetní / Účetní asistent

MÉDEA, a.s. - Praha 4
Praha 4
  • Jaromír Soukup Consulting, s.r.o., účetní a daňová společnosti, člen mediální skupiny MÉDEA GROUP, hledá do svého týmu zaměstnance na pozici:

Radiolog nebo mamolog (možné i

EUC Group
Kladno
  • Pracoviště musí splňovat vysoké nároky jak na kvalifikaci lékařů a radiologických asistentů, tak na technické vybavení.
  • Vhodné i jako vedlejší pracovní úvazek.

ASISTENT/KA JEDNATELE

CHARVÁT Group
Zbraslavice
  • Hledáme spolehlivého pečlivého člověka na pozici asistenta/asistentky jednatele, který bude jeho pravou rukou, jak v sídle společnosti, tak na cestách a…
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.