nabídky práce: Automechanik - Středočeský kraj

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 55 výsledků

automechanik, opravář strojů nová nabídka

FORTIUS spol. s r.o.
Lysá nad Labem
  • Práce na stavbách po celé ČR.
  • Firma: FORTIUS spol. s r.o.
  • Adresa pracoviště: FORTIUS spol. s r.o., Okrsek 93, 289 22, Lysá nad Labem.

Automechanik

Prokos
Roztoky
25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme vyučení (praxe v oboru výhdou).
  • Výhodou zaměření na autoelektriku / diagnostiku.
  • Platové ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč.

AUTOMECHANIK nová nabídka

  • Výuční list z oboru automechanik nebo oboru příbuzného.
  • Hledáme šikovného automechanika, který má zkušenosti s opravami aut a chtěl by se tomu věnovat i…

Autoelektrikář/Automechanik - montáž (m/ž)

Mladá Boleslav
  • ÚvodZajímáte se o auta a hledáte stabilní zaměstnání?
  • Chcete tvořit něco krásného a užitečného?
  • Tak přijďte podpořit náš škodovácký tým.

Automechanik - montáž baterií (m/ž)

  • Vzdělání: střední odborné v autooborech (automechanik, mechanik strojů a zařízení) nebo v elektrooborech (autoelektrikář).
  • Co u nás budete dělat?

Automechanik/čka. nová nabídka

MSG Professional s.r.o.
Okres Kladno
165 Kč - 185 Kč za hodinu
  • Požadujeme: čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, spolehlivost.
  • Pracovní náplň: montáž hydrauliky / hydraulického vedení, kompletace nákladních…

AUTOMECHANIK - DIAGNOSTIK - AUTOELEKTRIKÁŘ

Louda Auto a.s.
Kolín
  • Příprava nových vozů pro prodej.
  • Montáže originálních doplňků a příslušenství.
  • Měření a seřizování geometrie náprav.
  • Vyučení v oboru či praxi.

Automechanik Čáslav

Skupina KAR
Čáslav
  • Vyučení/maturita v oboru automechanik nebo příbuzném oboru.
  • Provádění oprav autobusů, nákladních a přípojných vozidel.
  • Znalost práce s diagnostickými přístroji.

Automechanik nákladních vozidel

Havetrans
Třebestovice
  • Find Free WordPress Themes and plugins.
  • Schopnost učit se novým věcem.
  • Motivující a odpovídající finanční ohodnocení.
  • Tel: +420 724 111 122.

Servisní mechanik nová nabídka

STROM PRAHA
Kostomlaty nad Labem +1 lokalita
  • Vyučen v oboru opravář zemědělských strojů, automechanik, autoelektrikář nebo jiném příbuzném oboru.
  • Servisní mechanik pro středisko Kostomlaty nad labem.

Pracovník Pneuservisu, Automechanik nákladních vozidel nová nabídka

CRI ameba.eu, s.r.o.
Mnichovo Hradiště
  • Ameba.eu je personálně marketingová agentura se zaměřením na cílené vyhledávání vhodných uchazečů prostřednictvím marketingových nástrojů.
  • Co Vás u nás čeká:

AUTOMECHANIK – AUTOELEKTRIKÁŘ

AUTOCENTRUM BOURA
Dymokury
  • V případě zájmu o výše uvedené pracovní pozice zašlete svůj životopis na bourova@boura.cz , tel .

FordStore AMB Praha
Ořech
  • Odolnost vůči stresu a zvládání pracovního tempa.
  • Zkušenosti s prací s diagnostikou.
  • Velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování.

AUTOMECHANIK, KONTROLNÍ TECHNIK ME nová nabídka

NOTA BENE, spol. s.r.o.
Nymburk
  • Požadujeme: Vyučen v oboru automechanik, praxe nejméně 3 roky.
  • Zájemci se mohou hlásit telefonicky nebo osobně - Stanice měření emisí, Maršála Koněva 24,…

Autoelektrikář/Automechanik ve Škoda Auto, Mladá Boleslav

33 000 Kč měsíčně
  • Pro závod v Mladé Boleslavi hledáme autoelektrikáře, automechaniky nebo autoklempíře!
  • Chceš se podílet na výrobě moderních aut?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!