nabídky práce: Brigáda - Cerhovice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 16 výsledků

Pomocný skladník

Dek
Hořovice
  • Smlouva na dobu určitou - brigáda.
  • Přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží.
  • Spolupracuje s dalšími členy pobočky.
  • Provádí pomocné a úklidové činnosti.

Brigáda - práce na pokladně - Mladá Boleslav - 138,- Kč/hod nová nabídka

Středočeský kraj
  • Stabilní brigádu s pravidelnou docházkou.
  • Co tě na této brigádě čeká?
  • Brigáda - práce na pokladně - Mladá Boleslav - 138,- Kč/hod.
  • Směny po domluvě s vedoucím.

Pohodová práce, možnost volby směn (Zdice, okr. Beroun)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Zdice
15 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Nebo jen brigádu na víkendy?
  • Jistotu práce, smlouva na hlavní pracovní poměr nebo brigáda – mzda 87 – 96 Kč/hod- za každou směnu stravenka v hodnotě 100 Kč-…

Brigáda ve skladu skartace dokumentů 150 Kč/hod

150 Kč za hodinu
  • Brigáda ve skladu skartace dokumentů 150 Kč/hod.
  • Směny (7:00- 16:00 nebo 8:00-17:00).
  • QUBIX 4 PRAHA | Štětkova 18 | 140 00 Praha 4 | Czech Republic.

Doručovatel/ka zásilek - Příbram (brigáda)

113 Kč - 114 Kč za hodinu
  • Zajímavou brigádu s možností dlouhodobé spolupráce.
  • Doručovatel/ka zásilek - Příbram (brigáda).
  • Jsme jednou z největších firem v České republice.

Brigáda ve skladu archivace dokumentů 180 Kč/hod

180 Kč za hodinu
  • Brigáda ve skladu archivace dokumentů 180 Kč/hod.

Řidič/ka autobusu

ARRIVA TRANSPORT
Přibram
  • Plné i částečné úvazky, možnost brigád.
  • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY hledá do svého týmu řidiče/řidičky autobusu pro všechny provozovny.
  • Co Vám u nás můžeme nabídnout.

ROKYCANY - KONTROLA KVALITY VÝROBKŮ - MZDA 130 Kč za hodinu

Enter-Prise Sorting, s.r.o.
Rokycany
130 Kč za hodinu
  • Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo hledá také brigádu nebo práci, můžeme vás zaměstnat společně.
  • Nabízíme brigádu v kontrole kvality v automobilce v…

Brigáda v obchodním řetězci v Nymburce - 138,- Kč/hod

  • Brigáda v obchodním řetězci v Nymburce - 138,- Kč/hod.
  • Do obchodního řetězce v Nymburce přijmeme brigádníky!

Výpomoc do skladu nová nabídka

Agentura STUDENT s.r.o.
Okres Praha-západ
  • Brigádu v lokalitě Vestec u Prahy.
  • Nanášení zboží (spojovací materiály, armatury).
  • Docházka alespoň 3x týdně ve dnech PO-PÁ 7-16 h.

Pomocná práce ve skladu, 150 Kč/hod, 1 směna, Hostivice

  • Pomocná práce ve skladu, 150 Kč/hod, 1 směna, Hostivice.
  • V případě spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce.
  • Vhodné pro muže i ženy.
  • T: +420 724 820 589.

Servírka/Číšník

Restaurace Pod Skalou
Zdice
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Hledáme nového člena našeho týmu.
  • Směny dle možností a chuti pracovat.
  • Základní čistá mzda 120kc/hod + spropitné.
  • Plat: 25 000,00Kč - 30 000,00Kč (měsíčně).

Pomocný pracovník/ce do kuchyně

GTH catering a.s.
Beroun
  • Přijmeme brigádníky pro naší provozovnu v Mýtě (okres Beroun).
  • Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, výdej jídel, úklid pracoviště.

Stavebni dělník

Patrik Přibyl
Beroun
  • Lokalita Beroun.Možnost brigady,DPP nebo na IČO.
  • Příjmu ihned pomocné dělníky na stavbu rodinných domů,dokončovací práce.
  • Plat dle zkušeností a typu úvazku.

Sravebni dělnik

Beroun
20 000 Kč měsíčně
  • Nabizim 140-160/hod.dle typu úvazku a prac.zkušeností ( brigáda,DPP,IČO ).
  • Přijmu ihned dva samostatné,spolehlivé pracovníky (možno i jednotlivě) na dokončovací…

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!