nabídky práce: Brigáda - Slaný

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 47 výsledků

BRIGÁDA: Pracovník vnitřní služby - dodejna Slaný

  • Jsme jednou z největších firem v České republice.
  • Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v…

Obsluha točené zmrzliny - Slaný Kaufland - 1.000 Kč / den +...

Jiří Louthan, DiS.
Slaný
1 000 Kč denně
  • 1.000 Kč / den, 2 dny zaškolení, brigáda do konce září 2020.
  • Práce na dlouhý / krátký týden, 2 dny školení, brigáda na DPP, odměna 1.000 Kč / den.

Pracovník ostrahy v obchodním domě

Alsupa, s.r.o.
Slaný
  • Nabízíme brigádu pracovník ostrahy v obchodním domě ve Slaném.
  • Požadujeme výpis z rejstříku trestů, spolehlivost.
  • Předchozí praxe není potřeba, zaučíme.

Podpora opensource aplikací

Webhosting C4
Slaný
  • Řešení problémů opensource aplikací v diskuzním fóru.
  • Obecné povědomí o HTML, CSS, PHP a MySQL,.
  • Základní orientaci ve zdrojovém kódu,.

SERVÍRKA - ČÍŠNÍK

MAXXAM - CZ, s.r.o.
Kladno
  • Restaurace U Bejčků Kladno hledá servírku - číšníka na HPP nebo brigádu.
  • ..zodpovědnost, spolehlivost a slušné jednání.

Výpomoc do skladu s knihami, výplata 1x týdně svoz z Prahy

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Nové Strašecí
120 Kč - 140 Kč za hodinu
  • Na brigádu do skladu do vydavatelství hledáme několik schopných brigádníků.
  • Náplň práce: vyskladňování knih, balení knih apod.
  • Chuť do práce a aktivitu.

Mystery tazatel - Kladno

Data Servis - informace, s.r.o.
Kladno +1 lokalita
95 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Již 20 let děláme průzkumy trhu a specializujeme se na trh gastro podniků (HoReCa).
  • Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat podle sebe?

Výpomoc v obsluze restaurace

Průša Praha, spol. s r.o.
Kladno
100 Kč za hodinu
  • Hledáme brigádníka do obsluhy restaurace.
  • Jedná se o pomocné práce v obsluze - sklízení nádobí a skla, úklid stolů, za barem mytí skla apod.

Operátor skladu - svozy zdarma Beroun, Rakovník, Rudná, Most

Manuvia, a. s.
Kladno
142 Kč za hodinu
  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP, nebo na brigádu.
  • Pracujte pro LEGO – jednu z nejsilnějších značek světa a plňte dětem sny výrobou hraček.

Pracovníci úklidu Klecany

k3m services, s.r.o.
Klecany
140 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Hledáme zaměstnance na dlouhodobou brigádu pro úklid kanceláří a zázemí v Klecanech u Prahy.
  • Pracovní poměr je na cca 2 hodiny denně pondělí-pátek, pracovní…