1. stránka z 2 308 výsledků
Ondřej Kostelka
Pardubice
  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let.
  • Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám…
Staffito
Praha
180 Kč za hodinu
  • Náplň práce je komunikace se zákazníky.
  • Výhodné platové podmínky - 180 Kč/hod čistého.
  • Flexibilní pracovní doba od 8:00- 18:00.
INEX Česká republika s.r.o.
Krupka
1 500 Kč denně
  • Přijmeme brigádníky na jednodenní brigádu dne 4.2.2020 na úklid prostor Knauf Insulation v době odstávky - technologické čištění, od 6,30 - 17,00 hod.
Náš úklid s.r.o.
Tábor +1 lokalita
100 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Jedná se o úklid společných prostor bytových domů (zametání, vytírání, otírání prachu, mytí oken apod.).
  • Úklidy se provádějí pouze v pracovní dny.
  • Chcete brigádu na dva až čtyři dny v týdnu?
  • Hledáte pravidelný a stabilní přivýdělek?
  • Jste zodpovědný a spolehlivý člověk?
  • Chcete si práci plánovat podle sebe?
CULINARIUM s.r.o.
Praha 5
120 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Dlouhodobou brigádu na DPP s pravidelným příjmem.
  • Do naší cateringové firmy hledáme výpomoc na pozici pocná síla v kuchyni.
ENAPO OBCHODNÍ
Česko
  • Máš volný čas a chceš si přivydělat?
  • Hledáš zpestření na mateřské dovolené?
  • Chceš pracovat v sektoru kam zákazník nevidí?
  • Pokud ano, hledám právě tebe.
David Nejedlý
Praha 1
235 Kč - 285 Kč za hodinu
  • „Být lektorem angličtiny není jen obyčejná brigáda, kde učíte někoho jiného a dostáváte za to peníze.
  • Lektor angličtiny dojede za studentem a učí studenta doma…
marynáč s.r.o.
Židlochovice
  • Úklid pokojů v dopoledních hodinách 5-6 hodin/denně.
  • Počet odpracovaných dnů měsíčně - dle domluvy.
  • Předchozí zkušenost není podmínkou - zaučíme.
AeroAgency s.r.o.
Praha 6
160 Kč - 216 Kč za hodinu
  • Přijmeme na DPČ – pracovníky 18+ na nakládku a vykládku zavazadel, možnost přivýdělku při HPP, brigáda pro studenty.
  • C 175,-/hod s příplatky až 236,-/hod ).