nabídky práce: Brigady

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 2 820 výsledků
SEOlight s.r.o.
Brno +3 lokality
100 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Společnost SEOlight s.r.o nabízí brigádu v oblasti copywritingu - psaní článků.
  • Jedná se o psaní článků pro naše klienty.
  • Přibližná cena za hodinu 100 - 150 Kč.
TRIM COMPANY s.r.o.
Čáslav
  • Přijmeme na dlouhodobou brigádu pracovníka/ci na vrátnici ve výrobním podniku.
  • Baví vás práce s auty a řízení automobilu a hledáte přivýdělek?
  • Převoz osobních automobilů mezi pobočkami AAA Auto.
  • Pozice vhodná i pro seniory.
Staffito
Praha
180 Kč za hodinu
  • Náplň práce je komunikace se zákazníky.
  • Výhodné platové podmínky - 180 Kč/hod čistého.
  • Flexibilní pracovní doba od 8:00- 18:00.
Rent event s.r.o.
Znojmo
400 Kč za hodinu
  • Budeme společně zajišťovat hladký chod celého závodu (od registrací běžců, úschovnu a občerstvovací stanici, po směrování samotných závodníků na trati) a…
  • Chcete brigádu na dva až čtyři dny v týdnu?
  • Hledáte pravidelný a stabilní přivýdělek?
  • Jste zodpovědný a spolehlivý člověk?
  • Chcete si práci plánovat podle sebe?
Auto Kelly
Sokolov
  • Předchozí zkušenost s prací ve skladu (alespoň v rámci brigády).
  • Řidič/ka - skladník/skladnice (Sokolov).
  • Nechcete sedět 8 hodin za počítačem?
115 Kč za hodinu
  • Práci ve stabilní společnosti formou dlouhodobé brigády (DPČ).
  • Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy.
STORE INVENT, s.r.o.
Kladno
120 Kč - 150 Kč za hodinu
  • STABILNÍ a dlouhodobá brigáda přímo v Kladně.
  • 100% spolehlivost a nekonfliktní vystupování.
  • Odměna až do 160Kč/hod. čistého.
Ondřej Kostelka
Rakovník
  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let.
  • Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám…