nabídky práce: #OZP - Buštěhrad

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Zaměstnavatel
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 69 výsledků
Advantage Consulting
Kladno
100 Kč za hodinu
  • Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.
  • Úklid kanceláří a společných prostor.
Praha
  • Máte zdravotní omezení a hledáte uplatnění na trhu práce?
  • Rádi se učíte nové věci?
  • Pak je program Handicap právě pro Vás.
  • CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
CLEAN International, spol. s r.o.
Praha
  • Stabilní a férová úklidová firma přijme uchazeče na pozici pracovník/ce úklidu na částečný úvazek.
  • Jedná se o chráněné pracovní místo pro uchazeče, který pobírá…
IF FACILITY
Praha
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníky na úklid Air bank v Praze v lokalitách Zličín, Flóra, Palladium, Eden, CČM.
  • PD od po-so, ranní směna.
  • Do našeho přátelského týmu hledáme.
  • CO TĚ U NÁS ČEKÁ?
  • Kompletní tě zaškolíme v naší databázi, budeš vyřizovat dotazy klientů ohledně.
  • A CO K TOMU POTŘEBUJEŠ?
AllServices Group s.r.o.
Praha
  • Asistent/ka prodeje v e-shopu.
  • Náplň práce:vyřizování objednávek zákazníků.
  • Požadujeme: schopnost pracovat samostatně na PC, dobré komunikační schopnosti.
CORA PLUS s.r.o.
Praha 6
120 Kč - 125 Kč za hodinu
  • Úklidová firma s dlouholetou tradicí CORA PLUS s.r.o.
  • Kroměříž hledá vhodného zájemce/kyni na úklid administrativních prostor objektu v Praze 6.
LPS GUARD s.r.o.
Praha
  • Dlouhodobá brigáda na pozici recepční , místo práce Praha 1 a 2.
  • Pracuje se Po - pátek, v dohodnutých hodinách, vše dle domluvy.
INDUS, spol. s r.o.
Praha 5
93 Kč za hodinu
  • Hledáme bezpečnostní psovody na vrátnici do Řeporyjí do areálu Čermák a Hrachovec.
  • Jedná se pouze o noční směny od PO-PÁ, víkendy denní/noční směny.
Praha 8
95 Kč za hodinu
  • Hledáme nové kolegy do našeho týmu ostrahy v administrativní budově společnosti Metrostav, Palmovka - Praha 8.
  • Zodpovědnost za plynulý chod v areálu.