nabídky práce: Disponero S.r.o.

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 29 výsledků

Operátor/ka výroby - okres Chomutov nová nabídka

DISPONERO s.r.o.
Klášterec nad Ohří
28 000 Kč měsíčně
  • Poohlížíte se po novém zaměstnání?
  • Hledáme manuálně zručné dělníky/dělnice do našeho týmu.
  • Výkon práce: Klášterec nad Ohří.

Nová výzva pro HR - mimo automotive nová nabídka

Chomutov
  • Máš dlouholeté zkušenosti v oblasti HR na vyšší pozici a přemýšlíš o novém pracovním uplatnění?
  • Dlouholetá praxe v oblasti HR nutností.

Seřizovač junior - 2 směny, mimo automotive

Liberec
125 Kč za hodinu
  • Hledáme seřizovače/údržbáře, který uvítá menší společnost a výrobu v neautomotive prostředí.
  • Seřizovač provádí seřizování a údržbu výrobních strojů a zařízení.

Operátor výroby

  • Základní mzda od 18.500,– / měs.
  • ➡️V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle ️ +420 605 461 011.

Výrobní dělník - 3 směny, 26 000 Kč nová nabídka

Rumburk
  • Hledáme manuálně zručné pracovníky, výhodou praxe ve výrobě.
  • Pohledová kontrola dílů vycházejících z linky.
  • Nástupní mzda i s příplatky 26 000 Kč.

Inženýr kvality

  • AJ na komunikativní úrovni nutností.
  • Znalost norem ISO 9001, IATF 16949.
  • Znalost statických metod (SPC, MSA).
  • Znalost nástrojů kvality (Pareto, FMEA, 8D report,…

Technik kvality

  • Znalost základních technik kvality, MSA, statických metod, 8D Report, PPAP.
  • Znalost norem ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, ISO 50001, IATF 16949.

Svářeč plastových dílů / montážník (bez nočních směn)

Liberec
  • Hledáme manuálně zručné zaměstnance pro sváření plastových dílů případně montáž dílů.
  • Práce je v čistém pracovním prostředí mimo automotive.

Operátor výroby-svoz (Jirkov,Chomutov zdarma)

Nástrojař-okr.Chomutov

  • Min. SOU v oboru nástrojař/ strojní zámečník/ obráběč kovů.
  • Znalost technických materiálů - druhy ocelí, jejich použití, neželezné kovy, slitiny.

Elektroúdržba-okr.Chomutov

Chomutov
  • Do výrobního závodu hledáme nového kolegu!
  • Minimální stupeň vzdělání: SOU/SŠ technického směru.
  • Vyhláška 50/1978 Sb. min § 5,6.

Operátor/ka výroby nová nabídka

Rumburk
23 500 Kč měsíčně
  • 460/2, Rumburk 2-Horní Jindřichov, 408 01 Rumburk.
  • Náplň práce: obsluha výrobní stanice, pohledová kontrola, péče o výrobní stanici, příprava materiálu.

Výrobní dělník - Obsluha stroje, od 24 000 Kč nová nabídka

Česká Lípa
  • Zodpovědnost za odvedenou práci v požadované kvalitě a množství.
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu (osmihodinové směny).

Výrobní dělník, 25 - 30 000 Kč + stravenky, do kmene

Liberec
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Hledámé posily do menšího výrobního závodu v Liberci.
  • Nástup možný ihned, 3 směnný provoz, zaměstnání do kmene.
  • Zaručená celková mzda 25 - 30 000 Kč.

Operátor/ka výroby v čistém prostředí.

Okres Liberec
150 Kč za hodinu
  • Operátor/ka výroby v čistém prostředí.
  • Hledáme dělníky do výroby úspěšné firmy v Liberci (dobře dostupné MHD).

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!