nabídky práce: Doplňování Zboží - Krumvíř

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 7 výsledků

Skladník

JEDNOTA
Hustopeče
18 000 Kč - 21 000 Kč měsíčně
  • Doplňování zboží na vychystávací pozice ze skladových pozic,.
  • Zkušeností v obchodu s potravinářským zbožím.
  • Vychystávání zboží pro jednotlivé provozní jednotky.

Prodavač / prodavačka

Miroslav Buček
Dolní Kounice
100 Kč za hodinu
  • Náplň práce: Prodej za pultem, doplňování zboží, práce na pokladně, úklid.
  • Nabízíme stabilní zaměstnání na pozici prodavač/prodavačka na HPP nebo brigádně pro…

Pracovník/ice provozu (ranní směny PO – PÁ)

  • Doplňování drobného sortimentu a starost o to, aby vystavené zboží bylo hezky upravené.
  • Stejně tak je nutné, aby byla naše restaurace čistá a aby bylo veškeré…

Prodavač/prodavačka-pokladní

JEDNOTA
Valtice
22 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Zajímá Vás práce u naší tradiční společnosti?
  • Máte zájem být součástí kolektivu našich zaměstnanců?
  • Pokud upřednostňujete zasílání Vašich údajů v životopise…

Prodejce

STAVMAT STAVEBNINY
Břeclav
  • Zodpovědnost za nabídku zboží – udržování a doplňování zboží do samoobsluhy a starost o estetický vzhled výstavky v prodejně.

Skladník až 24000 Kč

Jihomoravský kraj
  • Zaskladnění, kontrola a a evidence přijímaného zboží.
  • Doplňování materiálu na skladová místa, výdej materiálu do zakázek.
  • Osobní ohodnocení až 2000 Kč.

Odebrali jsme 1 nabídku práce, která se velmi podobala již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!