nabídky práce: Fakturantka

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 30 výsledků

Administrativní pracovnice/fakturantka

Vrtal s.r.o.
České Budějovice +1 lokalita
  • Zadávání a kontrola příchozích dokladů.
  • Práci ve stabilní společnosti, která dlouhodobě působí na českém trhu.

Fakturantka nová nabídka

F1 facility CZ s. r. o.
Praha
  • Zpracování přijatých a vydaných faktur , příprava podkladů pro pokladnu.
  • Příprava podkladů pro podání veřejných zakázek.

Fakturantka - administrativní pracovnice

D + K Drmela, s.r.o.
Brno
  • Hledáme na pobočku v Brně fakturantku, která vykonává běžné administrativní a účetní práce (převážně práce, týkající se skladové evidence).

Fakturantka/Účetní

STAPO mechanizace s.r.o.
Praha
20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Zpracování a účtování došlých faktur.
  • Vystavování a účtování vydaných faktur.
  • Účtování - cestovních příkazů, mezd, interních dokladů.

FAKTURANT / KA nová nabídka

EWALS CARGO CARE spol. s r.o.
Česká Lípa
  • PŘIPOJTE SE K NAŠEMU TÝMU V ČESKÉ LÍPĚ.
  • Jste odpovědní a máte rádi čísla?
  • Nabízíme Vám pozici FAKTURANT / FAKTURANTKA.
  • Co u nás budete potřebovat?

Fakturant / fakturantka. nová nabídka

Okres Česká Lípa
  • Požadujeme SŠ s maturitou, absolventi vítáni, znalost MS Office, znalost DPH výhodou, Aj na úrovni A2, velmi dobré komunikační schopnosti, týmová práce, smysl…

Referent pohledávek

Pražská teplárenská a.s.
Praha
  • Profese: ekonom, fakturantka, účetní, specialista pohledávek, referent, finanční účetní.
  • Telefonická a e-mailová komunikace s dlužníky.

Hlavní účetní nová nabídka

ORLEN Service Česká republika s. r. o.
Neratovice
  • Spolupráce s vedoucí oddělení, controllerem, účetní a fakturantkou v rámci agendy.
  • Kompletní a samostatné vedení účetní agendy společnosti,.

Fakturantka (Rudná u Prahy)

Rhenus Logistics s.r.o.
Nučice
  • Co u nás budeš dělat?
  • Budeš fakturovat služby, které zajišťujeme pro naše zákazníky (u nás i v zahraničí).
  • U přijatých faktur bude kontrolovat, že jsou správně.

Klientský poradce finančních služeb - kolín

AURES Holdings a.s.
Kolín
32 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně
  • Profese: fakturant/fakturantka, finanční leasing a prodej na splátky, finanční specialista, leasingový specialista.
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou.

Asistent/ka výkupního oddělení - praha

Praha
28 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Profese: administrativní pracovník, externí/interní komunikace, fakturant/fakturantka, obchodní asistent, péče o zákazníky.
  • 28.000 – 35.000 Kč dle výsledků.

Vedoucí expedice

Jevíčko
25 000 Kč měsíčně
  • NÁPLŇ PRÁCE: řízení týmu pracovníků - fakturantky, skladníci, zajišťování rozvozu zboží.
  • POŽADAVKY: řidičský průkaz B, dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu…

Fakturantka

PARTNER 4 JOB
Praha
  • Zadávání režijních faktur do interního systému.
  • SŠ vzdělání, ideálně ekonomického zaměření.
  • Uživatelská znalost práce na PC.

Referent prodeje

Praha
  • Profese: fakturantka, obchodní asistent, pracovník call centra, referent, pracovník back office, obchodní referent.
  • Zkrácenou pružnou pracovní dobu 37,5 hod.

Účetní - i absolvent

Praha
  • Profese: ekonom, fakturantka, účetní, specialista pohledávek, finanční účetní.
  • Komplexní zajištění ucelené části účetní agendy pro společnosti skupiny Pražské…
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.