nabídky práce: Fakturantka

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Lokalita
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 32 výsledků
TOKO AGRI a.s.
Rudice
  • Prodej, servis a leasing zemědělské techniky.
  • Znalost základních účetních operací podvojného účetnictví, samostatné zaúčtování položek.
symetrie s.r.o.
Brno
  • Pro naši provozovnu přijmeme administrativní pracovnici-fakturantku.
  • OZP ( v invalidním důchodě) na HPP zkrácený úvazek 5 hodin nástupní plat.
BLAKAR trading s.r.o.
Praha
  • Hledáme kolegu/kolegyni pro rozšíření našeho týmu.
  • Náplň práce: fakturace v systému Pohoda, emailová komunikace, zajištění chodu kanceláře.
AVEC CHEM s.r.o.
Okres Pardubice
  • Hledáme samostatného, svědomitého a spolehlivého zaměstnance.
  • Náplň práce: vystavování faktur v systému Pohoda, vyřizování objednávek e-mailem, telefonická…
Brno
22 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Zavedená obchodní společnost hledá pracovnici na pozici FAKTURANTKA.
  • Pozice je vhodná i pro absolventy.
  • Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc.
AURES Holdings a.s.
Kolín
32 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně
  • Profese: fakturant/fakturantka, finanční leasing a prodej na splátky, finanční specialista, leasingový specialista.
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou.
STAPO mechanizace s.r.o.
Praha
20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Zpracování a účtování došlých faktur.
  • Vystavování a účtování vydaných faktur.
  • Účtování - cestovních příkazů, mezd, interních dokladů.
Písek
20 000 Kč - 23 000 Kč měsíčně
  • Jedná se o pozici fakturantky a pokladní ve velkoobchodě.
  • Náplň práce: kontakt se zákazníky.
  • Požadujeme: příjemné vystupování a základní znalost PC výhodou.
Pražská teplárenská a.s.
Praha
  • Profese: ekonom, fakturantka, účetní, specialista pohledávek, referent, finanční účetní.
  • Telefonická a e-mailová komunikace s dlužníky.
bnt attorenys
Česko
  • Mezinárodní advokátní kancelář bnt attorneys-at-law s.r.o., která se zaměřuje zejména na oblast obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí, hledá: