nabídky práce: Gastronomie

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 1 619 výsledků

Kuchaři

Rožnov pod Radhoštěm +22 lokalit
25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Pivovarská 24, Rožnov pod Radhoštěm, 75661.
  • Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování.

Dlouhodobá brigáda - pracovník/ce úklidu

Quality Hotel Ostrava City
Ostrava
  • Budete v týmu, který zodpovídá za úklid hotelových pokojů.
  • Zodpovědní budete také za dodržování čistoty v prostorách celého hotelu.

Pomocná síla do kuchyně při přípravě krabičkové diety

Zlín
20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: příprava surovin, balení hotových jídel, úklid.
  • Požadavky: není třeba mít praxi v oboru, zaučíme.
  • Pracovní doba neděle-čtvrtek, cca.

Výrobář/ka produktů francouzského pekařství PAUL

26 900 Kč - 30 500 Kč měsíčně
  • Nadšence pro práci v gastronomii, který má pozitivní přístup k práci a svěřeným úkolům.
  • Baví tě pečení, výroba čerstvého pečiva nebo cukrařina?

Pomocní kuchaři

18 390 Kč měsíčně
  • Mzda: 18 390 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Litoměřická 726/17, Praha, 19000.

Pomocný kuchař/pomocná kuchařka

Bílina +5 lokalit
14 600 Kč měsíčně
  • Požadujeme praxi v kuchyni min 1 rok.
  • Lze i na DPP nebo DPČ.
  • Mzda: 14 600 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Mírové náměstí 92/19, Bílina, 41801.

Servírka/číšník

Teplice +13 lokalit
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Samostatnost a chuť do práce.
  • Zázemí stabilní společnosti, práci na HPP, moderní pracovní prostředí, možnost kariérního růstu, dobré platové ohodnocení.

Pomocníci v kuchyni nová nabídka

Jablonec nad Nisou +16 lokalit
16 500 Kč - 17 000 Kč měsíčně
  • Kontakt: telefonicky denně 7:00 do 15:30 hodin.
  • Mzda: 16 500 - 17 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Nemocniční 4446/15, Jablonec nad Nisou, 46601.

Pomocná síla v kuchyni

Teplice +14 lokalit
15 000 Kč měsíčně
  • Pracovní náplň: příprava surovin pro vaření, asistence kuchaři, smažení řízků, sýrů …a další činnosti.
  • Požadujeme: chráněná dílna - osoba starší 18, vhodné pro…

Pomocný kuchař/ka, pomocné práce v kuchyni

Litoměřice
100 Kč za hodinu
  • Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky od 10.00h. do 14.00h.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.
  • Místo pracoviště: Mírové náměstí 21/13, Litoměřice,…
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.