nabídky práce: Ideastav Stavební S.r.o.

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ úvazku
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 6 výsledků
IDEASTAV STAVEBNÍ s.r.o.
Okres Mělník
  • Stabilní, dlouhodobě působící stavební firma hledá do svých řad kolegyni/gu.
  • Administrativní pracovník v obchodní sekci.
  • Praxe v tomto směru je požadována.
  • Pro různorodou práci hledáme pro stabilní, dlouholetou firmu s tradicí zaměstnance.
  • Požadujeme znalost práce, svařování MIG, samostatnost, spolehlivost a…
  • Automechanik, opravář stavebních strojů, pomocný automechanik.
  • Hledáme samostatného, učenlivého zaměstnance se zaměřením na stavební a zemědělskou techniku,…
Tišice
  • Automechanik a opravář stavebních strojů a techniky.
  • Náplň práce: opravy a údržba stavebních strojů a zařízení.
Tišice
  • Nabízíme pracovní smlouvu na HPP s dobou neurčitou ve stabilní stavební firmě s dlouholetou tradicí.
  • Stavební firma přijme pracovníka pro provozovnu v Tišicích.
Tišice
Rychlá odpověď
  • Stabilní, dlouhodobě působí stavební firma hledá do svých řad kolegyni/gu.
  • Náplní práce je intenzivní kontakt s klienty, jednání s úřady, marketingová činnost v…
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli