nabídky práce: Iss Facility Services S.r.o.

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 34 výsledků
100 Kč za hodinu
  • Navážení vozíků z parkoviště do nákupního centra.
  • Pracovní doba : 08 :00 - 19:00.
  • Mzda je vyplácena nejpozději k 15.dni v měsíci.
  • Vedení kolektivu cca 10 zaměstnanců.
  • Rozpis směn, zaučování nových zaměstnanců, komunikace se zákazníkem.
90 Kč za hodinu
  • Úklid prodejní plochy a zázemí kanceláří.
  • Pracovní doba 6.00 - 14.00 a 14.00 - 22.00.
80 Kč za hodinu
  • Pracovní doba 6.00 - 14.00 a 14.00 - 22.00 dva dny ranní, dva dny odpolední, dva dny volno.
  • ISS Facility Services s.r.o. přijme úklidového pracovníka na nenáročný úklid telefonní prodejny v OD Kaufland, A. Slavíčka.
  • Směnnost ranní 6:00-13:45 a odpolední směny 13:00-20:45, 6:00-18:00, krátký a dlouhý týden.
  • Nelze dělat pouze jednu směnu.
  • DPP/DPČ s možností přejít na HPP.
  • ISS Facility Services s.r.o. přijme flexibilního pracovníka na úklidu banky.
  • Práce je vhodná pro osoby na RD, OZP či aktivní důchodce, kteří hledají dlouhodobý…
  • Pracovník+předák pro zakázku DAIKIN BRNO.
  • Požadujeme: flexibilitu, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům , zkušenosti s úklidem.
  • Mytí oken, čištění koberců, čištění židlí, venkovní údržba areálu,voskování.
  • Pružná pracovní doba (práce dle požadavků zákazníka) jde o 8-mi hodinový úvazek …
  • Zákazníka berete jako cenný kontakt?
  • Administrativní práci berete jako svůj koníček?
  • Ptáte se na Vaši náplň práce?
  • Nebojte se, není to nic složitého.