nabídky práce: Kuchař Ve Školní Jídelně

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 7 výsledků

kuchař/kuchařka ve školní jídelně

Polnička
14 660 Kč - 21 370 Kč měsíčně
  • Jedná se o roční zástup za mateřskou dovolenou ve školní jídelně.
  • Mzda: 14 660 - 21 370 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: 147, Polnička, 59102.

Kuchař/ka ve školní jídelně

Huštěnovice
100 Kč za hodinu
  • Zástup za nemoc, kontakt telefonicky nebo e-mailem.
  • Místo pracoviště: 78, Huštěnovice, 68703.
  • Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování.

KUCHAŘ/KA - DOBRUŠKA

Dobruška
  • Zkušenosti s přípravou hotových jídel ve firemním nebo školním stravování.
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti.

Kuchař/ka

Litomyšl
14 600 Kč - 17 640 Kč měsíčně
  • NÁPLŇ PRÁCE: kuchař/ka ve školní jídelně.
  • NABÍZÍME: příspěvky FKSP - obědy a rekreace.
  • KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky.
  • Mzda: 14 600 - 17 640 Kč / měsíc.

Hlavní kuchaři - s praxí

Praha
25 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Příprava porkmů ve školní jídelně, vedení kolektivu, organizace práce při příprave obědů i při výdeji jídla.
  • Kontakt telefonicky 3.8.-8.8.2020 nebo e-milem.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Křešice
  • Praxe ve školní jídelně a znalost spotřebního koše výhodou.
  • Vedoucí kuchařka ve školní jídelně, denně cca 130 obědů, svačiny.
  • Pracovní doba cca 6 - 13:30.

Vedoucí kuchař

Tištěná inzerce - MF DNES
Praha
  • Vedoucí kuchař/ka ve školní jídelně.
  • Vzdělání a praxi v oboru školního stravování, zkušenosti s přípravou velkého objemu jídel, samostatnost, pečlivost,…
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.