nabídky práce: Kuchař Ve Školní Jídelně

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 5 výsledků
Dobruška
  • Zkušenosti s přípravou hotových jídel ve firemním nebo školním stravování.
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti.
Školní jídelna, Hradec Králové, Hradecká 1219
Hradec Králové
  • Schopnost samostatné přípravy pokrmů ve velkém objemu.
  • Jednosměnný provoz v pracovní dny, pravidelná valorizace mzdy dle tabulek pracovníku ve školství,…
PRÁCE.TIPS, s.r.o.
Praha
  • Nabízíme pracovní příležitost ve školní jídelně.
  • Náplň práce: Výdej obědů a jejich příprava k výdeji.
  • Nabízíme příjemné pracovní prostředí, odpovídající mzdu a…
Základní škola Poláčkova
Praha
Rychlá odpověďAktivní zaměstnavatel
  • Pomocný/á kuchař/ka ve školní jídelně.
Praha
  • Kuchař/ka ve školní jídelně, nutné vyučení.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli