nabídky práce: Madeta

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Zaměstnavatel
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 13 výsledků
MADETA
Jindřichův Hradec
  • Organize a hospodárné řízení provozu výrobního střediska dle zadané výroby,.
  • Fyzická kontrola denní výroby a její předávání do expedice závodu,.
MADETA
Planá nad Lužnicí
  • Uplatnění u nás můžete najít na řadě pozic od pomocného dělnického personálu po obsluhy strojních a výrobních zařízení.
  • Co u kandidátů/tek hledáme a oceňujeme:
MADETA
Český Krumlov
  • Práce na výrobě nebo porcování sýrů niva.
  • Základní vzdělání, vyučení nebo SŠ vzdělání výhodou,.
MADETA
  • Plnění dalších úkolů dle pokynů vedoucí MTZ.
  • Co u kandiátů/tek hledáme a oceňujeme:
  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Měsíční a roční motivační odměny.
MADETA
Český Krumlov +1 lokalita
  • Seřizování a nastavování výrobních linek,.
  • Zajišťování preventivní údržby a plynulého chodu jednotlivých strojů.
MADETA
  • Jedná se o pozici střídače/střídačky, který/á po zaškolení a zapracování bude zastupovat pozice obsluhy lisovacích van na sýrárně, obsluhy velínů sýrů a obsluhy…
MADETA
  • Elektrotechnické vzdělání, vyučení v oboru.
  • Osvědčení dle § 5 nebo § 6 vyhl.
  • Náborový příspěvek 15 000 korun.
MADETA
Jesenice +1 lokalita
  • Příjem zboží a jeho naskladnění,.
  • Příprava zakázek, expedice a nakládka aut,.
  • Práce v prostředí chlazeného skladu ve třísměnném pracovním režimu.
MADETA
Jesenice
  • Adresa střediska: Krajní 680, Jesenice u Prahy.
  • Co vás čeká na pozici řidiče/řidičky:
  • Řízení přiděleného nákladního vozidla firmy.
  • Co od vás očekáváme my:
MADETA
Česko
  • Udržování přiděleného vozidla v čistotě a v dobrém technickém stavu.
  • Rozvoz zboží dle plánu a objednávek.
  • Administrativní činnost spojená s dopravou.