nabídky práce: Manuvia Job S.r.o.

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 10 výsledků

Obroba kovů nová nabídka

Manuvia Job, s.r.o. - Pardubice
Jičín
  • Praxe s obrobou kovu výhodou.
  • Spolehlivost a dobrá pracovní morálka, komunikace.
  • Stabilní a dlouhodobé zaměstnání s nadstandartním výdělkem.

Lisař/ka - krátkodobá brigáda s možností přestupu na HPP

Manuvia Job s.r.o.
Choceň
103 Kč za hodinu
  • Náplň práce: vkládání a vykládání koberců z lisu, dokončovací práce na výlisku.
  • 103 Kč/hod. v čistém při práci na jednu směnu.

Pracovník výstupní kontroly a expedice

Jičín
  • OCHOTA PRACOVAT VE SMĚNNÉM PROVOZU.
  • PRAXE VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI VÝHODOU.
  • ZAJÍMAVÁ PRÁCE V NOVÉM MODERNÍM PROSTŘEDÍ.
  • STRAVENKY V HODNOTĚ 105 KČ.

Pracovník obrobny

Jičín

Obsluha CNC nová nabídka

Jičín
  • Ochota pracovat ve směnném provozu.
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou.
  • Zajímavá práce v novém, moderním prostředí.
  • Zázemí silné a prosperující společnosti.

Operátor výroby nebo obrobny - logistik

Jičín
  • Požadujeme fyzickou zdatnost a spolehlivost.
  • V případě operátora interní logistiky požadujeme praxi s obsluhou VZV.
  • Práci pouze na ranní směnu (6 - 14.30).

Montážní pracovník - výroba autosedaček

Kvasiny
  • Výborný zdravotní stav, fyzická zdatnost.
  • Ochota pracovat na směny (2 - 3 směnný provoz).
  • Motivační platové ohodnocení formou nadstandartních bonusů za výkon,…

Skladník VZV Kvasiny

Kvasiny
  • Praxe s VZV alespoň 1 rok.
  • Motivační platové ohodnocení formou nadstandartních bonusů za výkon, směnovost a docházku.
  • Obsluha VZV (sklad vysoký 12m).

Odebrali jsme 2 nabídky práce, které se velmi podobaly již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!