nabídky práce: Na Rozvoz - Královéhradecký kraj

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Typ úvazku
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 14 výsledků
Luboš Kosinka
Jaroměř
  • Možnost podílet se na rozvoji a růstu společnosti.
  • Velmi dobré mzdové ohodnocení a motivační bonus dle plnění individuálních výsledků na měsíční bázi.
Family Market s.r.o.
Hradec Králové
  • Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek.
  • Nicméně abychom byli schopni uspokojit výraznou poptávku ze strany našich zákazníků, tak jsme se rozhodli nabídnout…
Ethic HR
  • Zajišťování přepravy zboží k zákazníkům a na střediska společnosti.
  • Práce na plný úvazek, denní (1) směna, pondělí - pátek.
  • Zkušenost s prací ve skladu výhodou.
PJ EXPEDIS, spol. s r.o.
Chvalkovice
21 000 Kč - 24 000 Kč měsíčně
  • Informace k nabídce na stránkách zaměstnavatele: www.expedis.cz.
  • Náplň práce: rozvoz zásilek (lehké zboží) v rámci Moravy a Slezska.
Lázně Bělohrad a.s.
Lázně Bělohrad
  • Příprava a rozvoz peloidu (rašeliny) pro lázeňský provoz.
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Hradecká pekárna, s.r.o.
  • PP na dobu určitou, nástup možný ihned.
  • Náplň práce: rozvoz pečiva, noční směna.
  • Nabízíme: příspěvek na stravování, firemní výrobky za zvýhodněné ceny po…
ALMET
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Obsluha zařízení pro odplynění taveniny a její rozvoz k jednotlivým udržovacím pecím.
  • Práce ve 3 - směnném provozu.
Ethic HR
  • Oprávnění na VZV výhodou, ne podmínkou.
  • Práce na plný úvazek, denní směna (jednosměnný provoz).
  • Jste-li osloven naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto…
Ethic HR
  • C (pro občasný rozvoz zboží).
  • Zajišťování přepravy zboží k zákazníkům a na střediska společnosti, a to podle potřeby.
  • Region výkonu práce: Královehradecký kraj.
  • Znalost AJ na telefonní komunikační a písemné úrovni.
  • Hledáme administrativního pracovníka do společnosti zabývajícím se nákupem, prodejem a rozvozem.