nabídky práce: Na Rozvoz - Pardubice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 32 výsledků

Řidič/ka sk. B - dodávkové vozidlo do 3,5 t

Pardubice
18 000 Kč - 21 000 Kč měsíčně
  • Rozvoz deníků a časopisů v nočních hodinách dle stanovených rozvozových tras, které jsou každý den stejné.
  • Práce na cca 4-5 hodin denně Po - So - svátky volné.

Řidič sk. B - Pardubice

CROSSDOCK CZ s.r.o.
Pardubice +1 lokalita
  • Práce na brigádu nebo HPP.
  • Práce na cca 4 - 6 hodin.
  • Práce na cca 4 - 6 hodin denně.
  • Hledá spolehlivého řidiče/čku dodávkového vozidla (Ford transit) pro noční…

Skladník - Řidič

OPAZ s.r.o.
Pardubice
  • Řidičský průkaz skupiny B,C, oprávnění na vysokozdvižný vozík.
  • Vedení skladového hospodářství, práce ve skladu a s tím související činnost.

Řidič dodávky skupiny B do 3,5 tuny

AKSUM CZ s.r.o.
Pardubický kraj
  • Denní rozvoz zboží po České republice + Evropě.
  • Dopravní společnost AKSUM CZ, přijme řidiče skupiny B pro řízení dodávky do 3,5 tuny na hlavní pracovní poměr.

ŘIDIČ - MANIPULANT nová nabídka

Synthesia
Pardubice
  • Rozvoz nových obalů dle účetních dokladů na interní objekty závodu.
  • Příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc.
  • Práce s moderními systémy řízení.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Pardubice
  • Úvazek práce na plný úvazek.

Řidič - skladník Libišany

Ovotrade s.r.o.
Libišany
  • Společnost Ovotrade s.r.o. je předním výrobcem a dodavatelem vaječných polotovarů a na pozici skladník - řidič příjmeme nového kolegu.

Řidič C + E - střídač - Chrudim, Most

ESA s.r.o.
Chrudim
45 000 Kč měsíčně
  • Jedná se o rozvoz stavebního materiálu po ČR.
  • Zajímavé finanční ohodnocení vždy včas na Váš účet, garance mzdy i když nejezdíte.
  • Jízdy PO-PÁ, volné víkendy.

Řidič/ka skupiny B a C

Rosice
20 000 Kč měsíčně
  • První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.
  • NÁPLŇ PRÁCE: komunikace s dispečerem, denní rozvoz zboží, práce od pondělí do pátku, nástup možný ihned!

Vedoucí logistiky

MEDIATE s.r.o.
  • Koordinace inventur skladů zboží Požadujeme samostatné rozhodování.
  • Praxe v v logistice nebo zákaznickém servisu.

Řidič/ka kamionu i solo vozidel - frigo

Dašice
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
  • Rozvozy chlazeného, mraženého a suchého zboží.
  • Místo výkonu práce celá ČR.
  • Řidičské oprávnění skupiny C nebo C+E.

Zástupce vedoucího maloobchodního oddělení nová nabídka

ETCIMEX s.r.o.
Hradec Králové
  • Vedení týmu prodavaček v prodejnách a na výprodejových akcích.
  • Příprava a sledování reportů, plánování akcí a rozvozu zboží.

Řidič dodávky skupiny C

  • Hledáte stále uplatnění a stálou práci na dobu neurčitou?
  • Denní rozvoz zboží po České republice (Pardubický kraj).
  • Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat.

Řidič skupiny C

Chrudim
  • První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
  • NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz zboží v regionu, řidičský průkaz skup.

Skladník/ce - řidič/ka

Auto Kelly
  • Příspěvek na stravování formou stravenek.
  • Zvýhodněné ceny na zaměstnanecké nákupy.
  • Přípravou zboží pro denní rozvozy k zákazníkům.
  • POKUD O VÁS PLATÍ, ŽE:

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!