nabídky práce: Novy S.r.o.

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 2 298 výsledků

Pracovník/ce proprovoz kanceláře.

Aquafluid s.r.o.
Olomouc
36 000 Kč měsíčně
  • ÚSO vzdělání, flexibilita, schopnost a ochota učit se novým věcem, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, znalost práce v MS OFFICE, příjemné vystupování,…

Dělník/ce ve výrobě plastových trubiček

PROMET WORKS s.r.o.
Mělník
21 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Ochotu učit se novým věcem.
  • Společnost zabývající se výrobou plastových komponentů, přijde do týmu kolegu/kolegyni na pozici operátora ve výrobě.

Prodavač / prodavačka pracovních oděvů nová nabídka

Personal.cz
Praha 10
  • Ochota učit se novým věcem.
  • Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je dlouholetá zavedená společnost Brudra s.r.o., působí na trhu již od roku…

Asistentka, Asistent. nová nabídka

SCARF, s.r.o.
Brno
  • Přijmeme nového kolegu/ni pro nové pracoviště v Brně.
  • Náplní práce bude administrativní práce, práce na PC, práce v interním systému.

Firma Amaron s.r.o. hledá podporu v oblasti Back Office nová nabídka

Amaron s.r.o.
Brno
70 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Vkládání nových dodavatelů do databáze.
  • Firma Amaron s.r.o. hledá časově flexibilní studentku/studenta.
  • Umisťování reklam v ČR i zahraničí.

kontrolor/kontrolorka nová nabídka

Mencl Guss s.r.o.
Roudnice nad Labem
150 Kč - 170 Kč za hodinu
  • Náplň práce: - kontrola a třídění odlitků, výkovků a obrobků - ruční manipulace s výrobky Požadujeme: - znalost práce na PC - řízení vysokozdvižného vozíku…

Skladník/skladnice nová nabídka

  • Baumax – firma se stejnou obchodní značkou, ale s novým majitelem BM ČESKO s.r.o. a novým přístupem.
  • Náš cíl je spokojený zákazník i zaměstnanec.

Specialista zákaznického servisu pro e-shopu sportovna.cz

Prorok sport s.r.o.
Rožnov pod Radhoštěm
22 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Do mladého kolektivu e-shopu sportovna.cz hledáme pozitivně naladěnou a akční osobu, která má přirozený talent komunikovat, chuť pracovat a učit se novým věcem.

Prodavač/ka oddělení nářadí a zahrady nová nabídka

Asistent/ka recepce a administrace u zubaře. nová nabídka

Perfect Smile s.r.o.
Praha
  • Hledáme novou kolegyni/gu na pozici v ortodontické ordinaci.
  • Asistent/ka recepce a administrace u zubaře.
  • Práce po-pá 8-16,00, nástupní plat 22,000.

Ostraha hobbymarketu TEPLICE

ATON SECURITY s.r.o.
Teplice
  • Čistý trestní rejstřík, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem.
  • Přijmeme pracovníka k posílení týmu ostrahy hobbymarketu v TEPLICÍCH.

PERSONÁL PRO NOVOU PRODEJNU TOP DROGERIE - PŘÍBRAM

p.k.Solvent s.r.o.
Přibram
  • CO BUDE VAŠÍ PRACOVNÍ NÁPLNÍ:
  • Hlavní odpovědností bude podílet se na hladkém chodu veškerých činností v rámci prodejny a tím zajišťovat spokojenost zákazníka.

Administrátor/ka prodeje

Eljet s.r.o.
Praha
  • V naší firmě sídlící v Praze provozujeme maloobchodní a velkoobchodní prodej novinek ze světových trhů.

Junior account manager RF HOBBY, s.r.o.

RF HOBBY, s.r.o.
Praha
  • Akvizice nových klientů pro nákup reklamního prostoru v tištěných titulech, webech a facebooku.
  • Obchodník pro inzerci do tištěných titulů:

Prodavač/ka nová nabídka

Trěbíč

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!