nabídky práce: Ostraha Strážný

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 543 výsledků

Strážný - ostraha stavby nová nabídka

Čechymen a.s.
Ostrava
97 Kč za hodinu
  • Hledáme strážného na ostrahu stavby v Ostravě - Zábřehu. *.
  • Náplň práce: pochůzková činnost, kamerový dohled.
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek.

Ostraha na prodejně, až 120,-/hod., zálohy

LPS GUARD s.r.o.
Děčín
110 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Ochrana a ostraha majetku klienta.
  • Do svého kamarádského týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu.
  • Kontrola bezpečnosti v rámci objektu.

Ostraha.

K2S Facility, spol. s r.o.
Okres Ústí nad Labem +1 lokalita
  • Hledáme pracovníka na ostrahu objektu na denní i noční směny.
  • Náplň práce: obchůzky a kontrola areálu.
  • Požadujeme: spolehlivost, slušné vystupování, čistý…

Ostraha, strážný

K2S Facility spol., s r.o.
Praha +1 lokalita
94 Kč - 110 Kč za hodinu

Ostraha - Komořany nová nabídka

93 Kč za hodinu
  • Nabízíme uplatnění v ostraze v zajetém týmu bezpečnostní agentury v Komořanech/Mostu.
  • Dobré finanční ohodnocení 93 Kč/hod.
  • Získání certifikátu Strážný 68-008-E.

Ostraha v obchodě 164 Kč/h – Praha

PRO SECURITY
Praha
164 Kč za hodinu
  • Ostraha praha, práce security praha, práce hlídač, práce ostraha, nabídka práce ostraha praha, security praha, práce security praha, práce strážný praha, volná…

Ostraha administrativního objektu nová nabídka

Diversis s.r.o.
Praha 8
100 Kč za hodinu
  • Základní znalost práce na PC.
  • Ochotu pracovat i v noci.
  • Osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný výhodou, ne podmínkou.

Práce ostraha areálu 160 Kč/h – Praha

Praha
160 Kč za hodinu
  • V současné chvíli poptáváme bezpečnostní pracovníky ostrahy – nabízené pozice jsou strážný, zástupce velitele směny v logistickém areálu v oblasti Praha Západ.

STRÁŽNÝ (OZP)

HEROS
Chomutov
  • Strážný, neboli bezpečnostní pracovník ostrahy je kvalifikovaný pracovník se schopností řešit nenadálé situace na hlídaném objektu.
  • Telefon: +420 725 641 058.

Ostraha objektu nová nabídka

EUROPEAN REAL SOLUTIONS, s.r.o.
  • Osvědčení strážný (výhodou, případně zajistíme).
  • Hledáme kolegu na ostrahu obchodního centra na Praze 4 - Velká Ohrada.
  • Směny odpolední, krátký - dlouhý týden.

Ostraha 95 Kč/h + příplatky, příspěvek na dopravu nová nabídka

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Český Těšín
  • Přijmeme pracovníka ostrahy pro oblast Český Těšín.
  • Jedná se o 4-6 hodinové směny .
  • Mzda 95 Kč/hod.+ příplatky.

Bezpečnostní pracovník/ce - Strážný/ná– Chomutov

M&M Security Ensure s.r.o.
Chomutov +13 lokalit
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Chomutově.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému.
  • Možnost práce na HPP i DPP.

Strážný/ná - Ostraha vrátnice Cerhovice

Hořovice +1 lokalita
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Cerhovicích.
  • Nabízíme výkonnostní odměny, možnost ubytování, příspěvek na.

Recepční/ostraha luxusních bytových rezidencí

ARES GROUP
Praha 5
90 Kč - 100 Kč za hodinu
  • V případě zájmu zajištění ubytování v Praze.
  • Nástupní sazba 90-100 Kč/hod čistého (s možností čerpání záloh).
  • Náborový příspěvek 5 000 Kč.

Strážný

Roman Vitásek
Praha 1 +1 lokalita
100 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Jedná se o ostrahu na vjezdové vrátnici.
  • Nabízíme možnost dodělat si certifikát strážného, stálou a zajímavou pozici v ostraze.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!