nabídky práce: Pac Hořovice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 31 výsledků

Pomocný dělník do pekárny

Přibram
  • Europa Workintense spol. s r.o.
  • Salary: From 11550 CZK Location: Příbram Profession: Chemistry and food industries Type of contract: Employment contract,…

Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

Přibram
16 500 Kč měsíčně
  • Pozice: Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek.
  • Nástup: od 20.8.2020 do 17.11.2020.
  • Mzda: od 16 500 Kč.
  • Mzda: 16 500 Kč / měsíc.

Prodavačka

Přibram
17 050 Kč měsíčně
  • Náplň: Prodej a příprava pečiva, komunikace se zákazníkem.
  • Výhody: stravenky, zaškolení, firemní obleení, směnný provoz, práce v prosperující stabilní české…

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Přibram
16 100 Kč měsíčně
  • Pozice: Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování.
  • Krátkodobé zaměstnání, zájem o cizince.
  • Nástup: od 1.7.2020 do 28.9..2020.
  • Mzda: od 16 100 Kč.

Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek

Přibram
  • Pozice: Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek.
  • Náplň: Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek.
  • Jedná se o krátkodobé zaměstnání.

ŘIDIČ/KA

PAC Hořovice
Hořovice
1 000 Kč - 2 000 Kč denně
  • Rozvoz zboží k odběratelům ve směnném provozu.
  • Přebírání a kontrola přepravek a dokladů.
  • SŠ vzdělání s maturitou, s výučním listem nebo dlouholetou praxi v…

ADMINISTRATIVA/OBCHODNÍ REFERENT

Beroun
20 000 Kč - 23 000 Kč měsíčně
  • Praxe na podobné pozici výhodou, ne podmínkou.
  • Dobrou znalost práce na PC ( Excel, Word).
  • B ( znalost Prahy a Středočeského kraje).

VEDOUCÍ PEKÁRNY

Přibram +2 lokality
45 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou.
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti.
  • Dobrá znalost práce na PC (Excel, Word).

ÚDRŽBÁŘ – ELEKTRIKÁŘ

Hořovice +2 lokality
  • Údržba a oprava strojů v třísměnném provozu.
  • Střední odborné vzdělání s výučním listem nebo praxi v oboru.
  • Platnou vyhlášku 50/78 Sb.

CUKRÁŘ/KA

Hořovice +1 lokalita
  • Chuť pracovat a naučit se novým věcem.
  • Práci v prosperující a stabilní české společnosti.

PRODAVAČ/KA

Beroun +1 lokalita
110 Kč za hodinu
  • Máš chuť pracovat a naučit se novým věcem?
  • Jsi manuálně zručný a flexibilní?
  • Tak se neváhej ozvat, radi tě uvítáme do svého týmu !
  • Co u nás budeš dělat?

PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚTVARU ŘÍZENÍ JAKOSTI

Beroun +2 lokality
30 000 Kč - 39 000 Kč měsíčně
  • ÚVAZEK: pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný, 40 hodin.
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hořovice, Příbram, Beroun.
  • MZDA: 30.000 Kč – 39.000 Kč vč. prémiové složky.

EXPEDIENT/KA

Hořovice
  • Střední odborné vzdělání s výučním listem nebo praxe v oboru.
  • Huť pracovat a naučit se novým věcem.

ÚDRŽBÁŘ – ZÁMEČNÍK

Hořovice

VEDOUCÍ SPRÁVNÍHO ÚSEKU

Beroun
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou se stavebním zaměřením výhodou.
  • Zkušenost se správou budov výhodou.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.