nabídky práce: Plný Úvazek - Cerhovice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 81 výsledků

Práce doma

Tištěná inzerce - MF DNES
Středočeský kraj
  • Práce doma, práce s PC www.pracedoma.cz.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Ostraha objektu nová nabídka

centr group
Zbiroh
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Smlouva.
  • Ostraha objektu, pochůzky, drobná administrativní činnost, pochůzky, vrátnice.
  • Denní a noční směny - vhodné i pro ženy.

Řidiči tahačů nová nabídka

  • Řidičský průkaz skupiny C, E a profesní průkaz.
  • Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity.

Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Příbram nová nabídka

14 600 Kč - 17 500 Kč měsíčně
  • Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek.
  • Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc.

Stavební dělník, Zedník, Tesař

  • Příprava směsí (malt, betonu, asfaltu, živic apod.).
  • Obsluha stavebních strojů a zařízení.
  • Vyučení v jakémkoliv učebním oboru (zedník, tesař).

Pracovníci technického střediska - dělníci nová nabídka

19 770 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Dobrovice vč. místních částí.
  • Prvotní kontakt: tel.: 602 615 894 (prac. dny 7-14 hod.), e-mail: zachar@dobrovice.cz.

Expedice - balení zásilek eshopu nová nabídka

Rokycany
16 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: příprava a balení zásilek, manipulace se zbožím, vyskladňování, naskladňování.
  • Požadujeme: vzdělání - nižší střední, ochotu pracovat, samostatnost,…

Mistr/Asistent na stavbě

  • Řízení realizace dopravních staveb střediska asfaltových technologií dle výrobního plánu, smluv o dílo a dalších závazných předpisů.
  • Stravenky ve výši 110,-Kč.

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel nová nabídka

  • Řidičský průkaz skupiny C+E, fyzicky náročná práce - dablodecker (dvoupodlažní návěs), diety, předem nutno zavolat nebo zaslat email.

Provozní pracovník prodejny nová nabídka

Zbiroh
16 100 Kč měsíčně
  • Náplň práce: doplňování a objednávání zboží, komunikace s dodavateli, dovoz zboží firemní dodávkou od dodavatelů.
  • Mzda: 16 100 Kč / měsíc.

Obsluha CNC a dalších technologií (START-UP)

iRecruit, s.r.o.
Žebrák
25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Trvalý.
  • Tuto roli obsazujeme pro nově vzniklou pobočku švýcarské společnosti, která se pohybuje ve specifickém oboru.

Prodavač/ka potravin

KORUNA PB s.r.o.
Přibram
  • Do naší nové prodejny hledáme nové kolegy!
  • Práce na pokladně / obsluha u pultu s uzeninami.

Kuchař/ka nová nabídka

Přibram
19 110 Kč měsíčně
  • Nástup možný ihned na dobu určitou do 30.6.2021.
  • Kontakt: Pechová Anna, tel.: 318 623 316, e-mail: skol.jidel@volny.cz.
  • Mzda: 19 110 Kč / měsíc.

Montážní dělníci ostatních výrobků nová nabídka

Skomelno
  • Místo výkonu práce: Skomelno č.p.
  • 3, 338 28 Radnice u Rokycan.
  • Požadujeme: zdravotní způsobilost, odolnost vůči stresu, manuální zručnost, spolehlivost.

Mzdová účetní s NJ (start-up)

Žebrák
40 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Smlouva, Trvalý.
  • Pokud je vaším cílem využít své zkušenosti v oblasti zpracování mezd při rozjezdu nové výrobní společnosti mimo…

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!