nabídky práce: Plný Úvazek - Němčičky

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 339 výsledků

Skladník skladu hotových výrobků

Brumovice
20 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • 22.6.2020/ KONTAKT: osobně, e-mailem nebo telefonicky.
  • Nakládání hotových výrobků (postelí, matrací, čel postelí) do kamionů, práce se čtečkou.

Pracovník ostrahy

Němčičky +2 lokality
16 500 Kč - 18 000 Kč měsíčně
  • První kontakt e-mailem nebo telefonicky (8:00 - 16:00 hod.).
  • Podmínkou je získaná odborná zkouška strážný (68-008-E).
  • Kontakt: 731 155 840 / 548 137 506.

Dělník na čov nová nabídka

Šakvice
14 600 Kč měsíčně
  • 6.8.2020/ KONTAKT: osobně nebo telefonicky od 7 do 15,30 hod.
  • NÁPLŇ PRÁCE: obsluha čistírny odpadních vod, čištění odpadních jímek, obsluha kalových polí v ČOV,…

Pekař - pekařka

Velké Pavlovice
25 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • 14.7.2020/ Zpracování těsta, navažování výrobků, odpékání výrobků.
  • Kontaktujte nás e-mailem: pekarstvi.platenikova@tiscali.cz.
  • Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc.

Referent/ka prodejních objednávek nová nabídka

Hustopeče
29 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Ov. 5.8.2020/ KONTAKT: emailem nebo telefonicky v době od 9.00 hod. do 16.00 hod.
  • POŽADAVKY: min. 2 roky v oblasti prodeje, zákaznického servisu nebo logistiky,…

Všeobecná sestra

Hustopeče
24 300 Kč - 35 820 Kč měsíčně
  • Ov. 15.7./1.7.2020/ Kontakt: emailem nebo telefonicky.
  • Poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu.

Pomocný dělník - stavba oplocení

Pohořelice
30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
  • Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: 53, Pohořelice, 69123.

Operátor/ka montáže

Alca plast
Břeclav
  • Informace o pracovním poměru: plný úvazek.
  • Máte zkušenosti s výrobou nebo přímo s montáží výrobků?
  • Máte šikovné ruce a práce se nebojíte?
  • Co Vás na pozici čeká?

Asistentka prodeje - nově otevřená Prodejna BIO, RAW a EKO p...

EliteQueen s.r.o.
Hodonín
17 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Zájem o přírodní produkty a zdravý životní styl.
  • Odměny k platu až do částky 5.000,- Kč.
  • Zaměstnanecká sleva na nákup produktů.

Pomocná pracovnice/pracovník prodejny

SMERO
Břeclav
7 300 Kč - 16 000 Kč měsíčně
  • SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na plný nebo zkrácený úvazek 4 - 6 hodin denně.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.