nabídky práce: Plný Úvazek - Týniště nad Orlicí

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 602 výsledků

Prodavač na plný nebo částečný úvazek (m/w)

Hradec Králové
  • Doplňování zboží a jeho prezentace.
  • Zkušenost v maloobchodě s oděvy (výhodou).
  • Orientace na zákazníka a služby.
  • Flexibilita a aktivní přístup k práci.

Pracovník/pracovnice potravinářské výroby, expedient/expedie...

Týniště nad Orlicí
22 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Turkova 77, Týniště nad Orlicí, 51721.
  • Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP).

Prodavač/prodavačka

Týniště nad Orlicí +2 lokality
18 000 Kč měsíčně
  • Kontakt telefonicky nebo osobně v prodejně Cukrárna-lahůdky, Týniště n.O.
  • Od 8:00 do 12:00 hodin nebo e-mailem cukrarnatyniste@gmail.com.

Kuchař /kuchařka

30 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Kontakt telefonicky nebo e-mailem nfo@kozlovaputyka.cz.
  • Mzda: 30 000 - 32 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: 17. listopadu 202, Týniště nad Orlicí, 51721.

Obsluha výrobní linky

Čermná nad Orlicí
  • Kontakt telefonicky PO - PÁ od 7:00 do 14:00 hod. nebo osobně na pracovišti.
  • Obsluha výrobní linky, balení výrobků.

Číšník/servírka

Týniště nad Orlicí +3 lokality
17 000 Kč měsíčně
  • Směny krátký a dlouhý týden.
  • Mzda: 17 000 Kč / měsíc.

Asistent/ka prodeje CCC - HK Aupark (30 h. týdně) nová nabídka

CCC Czech, s.r.o.
13 875 Kč - 15 000 Kč měsíčně
  • Pracovní smlouvu na plný i částečný úvazek.
  • CCC nabízí zboží, které milují nejen ženy, ale také muži a děti.
  • Práce u nás je jako kvalitní bota, která má:

Pomocná síla do kuchyně

Hradec Králové +1 lokalita
19 000 Kč měsíčně
  • PP na dobu neurčitou, nástup ihned.
  • Náplň práce: hrubá příprava zeleniny, vaření příloh, pomocné práce v kuchyni, mytí provozního nádobí.

PLÁNOVAČ TRANSPORTŮ

ISOVER
Častolovice
  • Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek.
  • Divize ISOVER, společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., přední výrobce stavebních minerálních…

STROJNÍ INŽENÝR

ISOVER
Častolovice
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.