nabídky práce: Práce Na Zkrácený Úvazek - Šluknov

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 5 výsledků

Koordinátor vzdělávcích akcí a event manager

Krásná Lípa
25 000 Kč měsíčně
  • Možnost i na zkrácený úvazek.
  • O praxe a zkušenosti s realizací projektů zaměřených na environmentální vzdělávání, výchovu a osvětu (EVVO) výhodou.

Pracovník call centra - práce určena pro OZP - zkrácený úvaz...

Mediateam CZ, s. r. o.
Rumburk
18 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek, Smlouva.
  • Možnost volby délky úvazku (úvazek 4/6/8 hod. denně), po zapracování na pobočce máte možnost pracovat z domu.

Referent/ka oddělení územního plánování a staveb

Krásná Lípa
22 980 Kč - 33 790 Kč měsíčně
  • Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílat do 17.8.2020 na e-mail j.skalova@npcs.cz.
  • Náplň práce: připravuje podklady a zpracovává vyjádření a…

Úklidový pracovník Teplice

IF FACILITY
Ústecký kraj
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníky na úklid obchodu v OC Olympia v Teplicích.
  • Mám zájem o toto pracovní místo.
  • Ranní směna,3 hodiny denně.

Prodavač

Tištěná inzerce - MF DNES
  • Zkrácený úvazek (3 dny v týdnu cca 30 hodin),zašlete rukou napsaný životopis/motivační dopis.
  • Česky na ORION Praha svítidla.
  • (3 dny v týdnu cca 30 hodin) plat.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.