nabídky práce: Práce Na Zkrácený Úvazek - Hranice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 46 výsledků

Pracovník ostrahy Prostějov

IF FACILITY
Olomoucký kraj
  • Společnost IF FACILITY a.s. nabízí volná místa na pozici Strážný - ostraha objektů v Prostějově.
  • Mám zájem o toto pracovní místo.

Pracovník úklidu Hranice

IF FACILITY
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníka na úklid pojišťovny Kooperativa v Hranicích.

Skladník / skladnice

9 000 Kč - 10 000 Kč měsíčně
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.
  • Pracoviště: Sběrna Mad Recycling ,ul.
  • Jedná se o práci výkupu papíru ve sběrně.
  • Mzda: 9 000 - 10 000 Kč / měsíc.

Telefonní operátor - nové rodinné call centrum

Proveon, a.s.
  • Vhodné pro studenty, absolventy, ženy na mateřské.
  • Odměna 110 Kč/h základ.
  • Bonusy bez limitu 50% a více.
  • Přijímáme i bez zkušeností – zaučíme.

Všeobecná/praktická sestra (zkrácený úvazek či DPP)

Nemocnice AGEL Nový Jičín
Nový Jičín
  • Pracovní poměr na plný (1,0) nebo zkrácený úvazek či DPP.
  • Všeobecná/praktická sestra (zkrácený úvazek či DPP).
  • Určeno pro: nelékařské zdravotnické pracovníky.

Úklidová pracovnice Olomouc

IF FACILITY
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovnici na úklid pobočky Air bank v Olomouci.
  • Nástup možný ihned nebo podle dohody.

Úklidoví pracovníci Olomouc

IF FACILITY
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníky na úklid firmy Agrotec v Olomouci.
  • Úvazek 4-6 hodin denně.

Úklidový pracovník Prostějov

IF FACILITY
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníky na úklid OC Zlaté brány, Okresního soudu, firmy Navos a radnice v Prostějově.

Úklidoví pracovníci Nezamyslice

IF FACILITY
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníky na úklid Domova "Na Zámku" p. o. v Nezamyslicích.

Úklidový/á pracovník/pracovnice

7 300 Kč - 8 500 Kč měsíčně
  • 730 892 293 (Bc. Martin Havránek).
  • Osobní schůzka bude dohodnuta po telefonické domluvě.
  • Mzda: 7 300 - 8 500 Kč / měsíc.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Zkrácený úklid ve zdravotnictví - na DPP, DPČ, HPP - Nový Ji...

MW-DIAS, a.s.
Nový Jičín
87 Kč za hodinu
  • Úvazek: zkrácený - 5 hod., na HPP/DPP, ranní: 6:30 - 11:30, odpolední: 14:30 - 18:00, ( u odpoledních směn je pracovní víkend: 7:30 - 11:00 hod.).

Ochrana - detektiv/ka prodejny (OZP)

Lipník nad Bečvou
12 100 Kč měsíčně
  • Zázemí stabilní společnosti; kariérní růst; možnost z prostředkování získání certifikátu strážného; možnost odměn; možnost výkonu práce na zkrácený úvazek (dle…

Úklid

Valašské Meziříčí
  • NÁPLŇ PRÁCE: Do svého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici úklidu.
  • Jedná se úklid sídla firmy.
  • Dva dny v týdnu po 5hod./10hod.týdně dle domluvy.

Pomocná síla do kuchyně

Valašské Meziříčí +1 lokalita
110 Kč za hodinu
  • PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 608 883 615.
  • Nástup možný ihned, práce je vhodná i pro důchodce.
  • NÁPLŇ PRÁCE: pomocné práce v kuchyni, mytí nádobí.

Samostatný pracovník/ce úklidu

CORA PLUS s.r.o.
Bystřice pod Hostýnem
7 300 Kč - 7 600 Kč měsíčně
  • Zkrácený pracovní úvazek 20 hodin týdně, uklízí se většinou v odpoledních hodinách, rozvržení pracovní doby na základě domluvy.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.