nabídky práce: Práce Tips, S R O Fm Servis Trutnov

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 51 výsledků

Pečovatel/ka k seniorům.

PRÁCE.TIPS, s.r.o.
Okres Cheb
27 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Bude se starat s úsměvem o naše klienty, sdílet jejich příběhy, pomáhat jim udržet soběstačnost, dbát o jejich důstojnost.

Asistent/-ka ředitele stavební společnosti.

Okres Ostrava-město
  • Vedení sekretariátu ředitele a s ním spojena administrativní činnost zajištění chodu kanceláří, komunikace s úřady a s institucemi, vyřizování pošty, tel.…

Food Designér/ka v rodinném bistru.

Filip Fadrhons
Praha 2
1 400 Kč - 2 200 Kč denně
  • PODMÍNKA: Je rozhodně zajímavý email o tobě.
  • Jedná se o malé bistro se zahrádkou ve vnitrobloku.
  • Koho hlavně baví gastronomie a bude pracovat s nadšením :-).

Asistent/ka - Konzultant/ka.

Okres Chrudim +1 lokalita
  • Na pobočku v Chrudimi přijmeme samostatného kolegu/yni na vyřizování zakázek, dohled nad dodržením termínů, péči o objednávky a správu zákaznických údajů.

Pracovník/-ce ostrahy

Praha
  • V Praze hledáme nové kolegy pro ostrahu pevných objektů, vrátnic a staveb.
  • Práce je vhodná pro muže i ženy, studenty a aktivní důchodce.

Asistent/ka - Konzultant/ka v kanceláři.

Okres Hradec Králové +2 lokality
  • Na pobočku do Hradce Králové hledáme samostatné kolegy/yně na vyřizování zakázek, dohled nad dodržením termínů, péči o objednávky a správu zákaznických údajů.

Pomocná síla do kuchyně.

Praha +1 lokalita
95 Kč za hodinu
  • Náplní práce je úklid prostor kuchyně a jídelny, mytí černého a bílého nádobí.
  • Pracovní doba pondělí až pátek 6:00 - 17:30.
  • Nabízíme mzdu 95 Kč / hod.

SERVÍRKA

Pension Klokočí, s.r.o.
Nové Město na Moravě
  • Hledáme kolegyni do naší rodinné restaurace na dohodu o provedení práce.
  • Požadujeme poctivost, pečlivost, spolehlivost a nadšení pro dobrou gastronomii.

Content Publisher with English

Dixons Carphone
Brno
  • Knowledge or interest in electronics is a plus.
  • Prior knowledge of marketing or copywriting is not required but a significant advantage.

Manipulant do skladu s potravinami.

Okres Prostějov
120 Kč za hodinu
  • Manipulant do skladu s potravinami.
  • Náplň práce: nakládka/vykládka aut, vychystávání zboží dle objednávek, manipulace se zbožím.
  • Po-Pá 8/12 hod. směny.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?