nabídky práce: Práce Z Domova

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 1 102 výsledků
anglictina.cz, Language Education Solutions s.r.o.
Ostrava
45 000 Kč - 70 000 Kč měsíčně
  • Práce z domova nebo z kanceláře (Praha, Ostrava).
  • Vedení prodejních setkání (na dálku přes online) s lidmi, kteří projevily zájem o učení se na jazykové…
Denisa Kohoutová
Česko
  • Práce s využitím PC/ internetu, možnost pracovat z domova nebo i z vlastní kanceláře, flexibilní pracovní doba.
  • Vzdělání SŠ Jazykové znalosti - aktivně:
Podnikání z domova
Česko
  • Aktivní, samostatná práce s využitím PC/ internetu, z domova (anebo i z vlastní kanceláře), pružná pracovní doba.
Staffito
Praha
180 Kč za hodinu
  • Náplň práce je komunikace se zákazníky.
  • Výhodné platové podmínky - 180 Kč/hod čistého.
  • Flexibilní pracovní doba od 8:00- 18:00.
Česko
eHotel.cz
Praha
140 Kč za hodinu
  • Flexibilní práce - z kanceláře na Arbesově náměstí nebo (dokonce preferované) z domova , jak si budete přát.
  • Zkušenosti z práce v cestovním ruchu.
Česko
  • Komunikace se zákazníky/ klientský servis v oblasti wellness.
  • Organizace obchodu Požadujeme - středoškolské vzdělání/vyučen.
CREATIVE OSTRAVA
Česko
  • Hledáme schopné zpracovatele (VŠ či absolventy) pro tvorbu podkladů odborných studijních textů, seminárních, bakalářských, diplomových a doktorských práce v…
Studio zdravého životního stylu
Beroun
30 000 Kč měsíčně
  • Pracovat můžeš v naší kanceláři na Praze 10 anebo po zaškolení i z domova.
  • Obchodník pro práci z domova (klasický 8 hodinová pracovní doba - po, pá 9:00-18:00,…
Mrholý & spol.
Brno
  • Flexibilní pracovní doba (možnost práce z kanceláří/domova).
  • Má zkušenosti s psaním (vlastní blog, zkušenost z redakce apod.).
  • Máš čas alespoň 20 hod./týden.