1. stránka z 1 149 výsledků
Denisa Kohoutová
Česko
  • Práce s využitím PC/ internetu, možnost pracovat z domova nebo i z vlastní kanceláře, flexibilní pracovní doba.
  • Vzdělání SŠ Jazykové znalosti - aktivně:
Pracovní příležitost
Česko
  • Aktivní, samostatná práce s využitím PC/ internetu, z domova (anebo i z vlastní kanceláře), pružná pracovní doba.
  • Úvod a popis pracovní náplně.
Podnikání z domova
Česko
Staffito
Praha
180 Kč za hodinu
  • Náplň práce je komunikace se zákazníky.
  • Výhodné platové podmínky - 180 Kč/hod čistého.
  • Flexibilní pracovní doba od 8:00- 18:00.
Česko
Gepards@Madison spol. s r.o.
Česko
  • Kontaktování je možné z domova (home-office), i ad-hoc a i jako brigáda pro studenty, nebo popři jiné práci např. obchodního zástupce.
Mrholý & spol.
Brno
  • Flexibilní pracovní doba (možnost práce z kanceláří/domova).
  • Má zkušenosti s psaním (vlastní blog, zkušenost z redakce apod.).
  • Máš čas alespoň 20 hod./týden.
Veronika Šlahařová
Česko
8 000 Kč - 12 000 Kč měsíčně
  • Práce vedena z velké části z domova.
  • Jsme prosperující, zavedená obchodně poradenská firma a nabízíme:
  • Vedlejší činnost 2-3 hod. denně.
CREATIVE OSTRAVA
Česko
  • Hledáme schopné zpracovatele (VŠ či absolventy) pro tvorbu podkladů odborných studijních textů, seminárních, bakalářských, diplomových a doktorských práce v…
Axial Personnel Agency
Praha
35 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
  • Velmi dobrou znalost ČJ a AJ.