nabídky práce: Práce Z Domova

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 891 výsledků
Pracovní příležitost
Česko
  • Aktivní, samostatná práce s využitím PC/ internetu, z domova (anebo i z vlastní kanceláře), pružná pracovní doba.
  • Úvod a popis pracovní náplně.
Staffito
Praha
180 Kč za hodinu
  • Náplň práce je komunikace se zákazníky.
  • Výhodné platové podmínky - 180 Kč/hod čistého.
  • Flexibilní pracovní doba od 8:00- 18:00.
Denisa Kohoutová
Česko
  • Práce s využitím PC/ internetu, možnost pracovat z domova nebo i z vlastní kanceláře, flexibilní pracovní doba.
  • Vzdělání SŠ Jazykové znalosti - aktivně:
NMS Market Research s.r.o.
Svitavy +7 lokalit
90 Kč - 140 Kč za hodinu
  • Hledáte časově flexibilní práci, kterou je možné vykonávat při studiu a z pohodlí domova?
  • Práci, kterou vykonáváte z pohodlí domova (práce je zadávána i…
Veronika Šlahařová
Česko
8 000 Kč - 12 000 Kč měsíčně
  • Práce vedena z velké části z domova.
  • Jsme prosperující, zavedená obchodně poradenská firma a nabízíme:
  • Vedlejší činnost 2-3 hod. denně.
Podnikání z domova
Česko
Vít Musílek
Praha
1 000 Kč - 5 000 Kč denně
  • Pracovat kdy se to hodí Vám?
  • Pracovat jak dlouho budete chtít?
  • Pracovat odkudkoli se Vám zrovna bude chtít?
  • Mít možnost vydělat si velké peníze?
Mrholý & spol.
Brno
  • Flexibilní pracovní doba (možnost práce z kanceláří/domova).
  • Má zkušenosti s psaním (vlastní blog, zkušenost z redakce apod.).
  • Máš čas alespoň 20 hod./týden.
CREATIVE OSTRAVA
Česko
  • Hledáme schopné zpracovatele (VŠ či absolventy) pro tvorbu podkladů odborných studijních textů, seminárních, bakalářských, diplomových a doktorských práce v…
Václav Pačes
Plzeň
182 Kč za hodinu
  • Příležitostná brigáda ve formě DPP je vhodná pro zájemce z Plzně a okolí, nikoliv ze vzdálenějších míst.
  • Možnost domluvy úkolové mzdy místo hodinové.