nabídky práce: Pro Studenty - Most

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 27 výsledků

Brigáda pro studenty

Tomáš Kröner
Ústecký kraj
  • Příprava podkladů pro obchodní příležitosti.
  • Rozvoj manažerských dovedností a příprava na manažerskou pozici Požadujeme - min. SŠ vzdělání.

Dlouhodobá brigáda i pro studenty/ky v McDonald's - Most

95 Kč za hodinu
  • Dlouhodobá brigáda i pro studenty/ky v McDonald's - Most.
  • Pozice není vhodná pro OZP.
  • Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit…

Bezpečnostní pracovník/ce – Bílina

M&M Security Ensure s.r.o.
Bílina +3 lokality
22 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Pracovní pozice je vhodná i pro cizince hovořící česky a pro studenty.
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Bílině.
  • Možnost práce na HPP i DPP.

Bankovní poradce pro stávající klienty - Most

Modrá pyramida - Obchodní síť
Most
  • Nejsme korporát a pro radu si můžete přijít kdykoliv ke komukoliv – třeba i k obchodnímu řediteli.
  • Rodina a dostatek času na ni je pro nás opravdu základ a…

Strážný/ná - Žatec

Žatec +1 lokalita
16 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Pracovní pozice je vhodná i pro cizince hovořící česky, pro studenty a aktivní seniory.
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Žatci.

Brigáda: Roznos letáků - dodejna Litvínov

  • Vhodné pro důchodce a studenty.
  • Jsme jednou z největších firem v České republice.
  • Jak bude vypadat Váš pracovní den:

Asistent/ka prodeje v papírnictví McPen

VersaCo s.r.o.
Teplice
  • Brigáda je hodná nejen pro studenty.
  • Nově k sobě hledáme brigádníka na pozici asistent/ka prodeje do papírnictví McPen.
  • Jaká bude tvoje pracovní náplň?

Bezpečnostní pracovník/ce - Strážný/ná– Chomutov

Chomutov +1 lokalita
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Chomutově.
  • Mzda 80 - 110 kč/hod.

Training manažer nová nabídka

Devire
Litvínov
  • Základní znalost zařízení pro měření a regulaci.
  • Připravovat a organizovat zážitkové dny pro SŠ a ZŠ.
  • Jste zkušený technik, kterého mrzí, že technické obory…

Pracovník/ce ostrahy

Louny
90 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Lounech.

Bezpečnostní pracovník/ce až 110 Kč/h – Žatec

Žatec
110 Kč za hodinu

Bezpečnostní pracovník/ce - Security - Žatec

Žatec
80 Kč - 120 Kč za hodinu

Technik x projektový manažer x rozpočtář

O L P E plus, spol. s r. o.
  • Vypracovávání technických podkladů pro realizaci.
  • Požadujeme - SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření (i student či absolvent).

Lektor/ka hudebních kurzů YAMAHA

Hudba pro radost z.s.
Chomutov
300 Kč - 500 Kč za hodinu
  • Jste na RD, studentem, pedagogem nebo muzikantem a chcete ještě pár hodin k hlavní pracovní činnosti?
  • Máte rádi děti ve věku miminek až po předškoláky?

Učitel/učitelka fyziky, geografie

Dubí
  • Vhodné pro studenty pedagogických fakult.
  • Místo pracoviště: Bystřická 275/27, Dubí, 41703.
  • Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport.

Odebrali jsme 12 nabídek práce, které se velmi podobaly již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!